Back To Top

Diğer Tokat Haberleri

TFF 2. Lig: Tokatspor: 0 - Tuzlaspor: 1
TFF 2. Lig: Tokatspor: 0 - Tuzlaspor: 1 TFF 2.
Başkan Eroğlu: \
Başkan Eroğlu: "Genç bakışı önemsiyoruz" Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, yaptıkları çalışmalarda gençlerin bakış açısını önemsediğini ifade ederek, "Bu yenilemenin asıl mimarları sizlersiniz.
Engelli genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu
Engelli genç kızın gelinlik hayali gerçek oldu Tokat’ta doğuştan zihinsel engelli Zeynep Delioğlan’ın gelinlik giyme hayali gerçek oldu.
Tokat’ta Doğu Türkistan için eller duaya kalktı
Tokat’ta Doğu Türkistan için eller duaya kalktı Tokat’ta sivil toplum örgütleri, Uygur Halk Ozanı Abdurehim Heyit’in hayatını kaybetmesi sonrasında Doğu Türkistan için sabah namazı sonrasında basın açıklaması düzenledi.
Başkan Eroğlu, “Ak kadrolar güzel işlere imza atacak”
Başkan Eroğlu, “Ak kadrolar güzel işlere imza atacak” Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, “Ak kadrolar Cumhurbaşkanlığımızın önderliğinde ülkemiz de şehrimiz de daha çok daha güzel işlere imza atacak” dedi.
Tokat’ta, 400 öğrenci mat etmek için yarıştı
Tokat’ta, 400 öğrenci mat etmek için yarıştı Tokat’ta, okullar arası düzenlenen satranç turnuvasında 400 öğrenci yarıştı.
Minik Evrim, 215 gündür kayıp
Minik Evrim, 215 gündür kayıp Tokat’ın Turhal ilçesinde kayıp olan Evrim Atış’tan 215 gündür haber alınamıyor.
Tokat’ta 2019 yılında 150 girişimci yetiştirilecek
Tokat’ta 2019 yılında 150 girişimci yetiştirilecek Tokat Ticaret ve Sanayi Odası ile İŞKUR Tokat İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolle, 150 işsizin işletme sahibi olmasının önü açılacak.
İş sağlığı ve güvenlik harcamalarına hibe desteği
İş sağlığı ve güvenlik harcamalarına hibe desteği Tokat’ta iş sağlığı ve güvenliği sektöründe hizmet veren işletmelerin temsilcilerine hibe programları ile ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi.
Otomobiline öyle bir şey yaptı ki gören dönüp tekrar bakıyor
Otomobiline öyle bir şey yaptı ki gören dönüp tekrar bakıyor Tokat’ta modifiye tutkunu genç tarafından kadife ile kaplatılan lüks otomobil görenleri şaşkına çeviriyor.
’Sosyal Destek Tokat’ projesi Niksar’da tanıtıldı
’Sosyal Destek Tokat’ projesi Niksar’da tanıtıldı Tokat Valiliği tarafından koordinasyonu sağlanan ve Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından yürütülen Sosyal Destek Tokat projesi hakkında Niksar’da....
Yaya geçidinde halay çektiler
Yaya geçidinde halay çektiler Tokat’ta halk oyunları ekibi kırmızı ışıkta bekleyen araçların önünden halay çekti.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN