22.02.2022 anlamı nedir? 'Palindrom kehaneti'ne göre saat 22.22'ye dikkat

22.02.2022 anlamı nedir? 'Palindrom kehaneti'ne göre saat 22.22'ye dikkat

Palindrom günler birçok kişi tarafından merak ediliyor ve araştırılıyor. Bu günlerin metafizik anlamı olsun ya da olmasın herkesin ilgi odağı olmuş durumda. 22 Şubat 2022 tarihi de palindrom günlerden birisi. Peki 22.02.2022 tarihinin anlamı nedir?

Geçtiğimiz yıllarda 07.07.2007 tarihi palindrom gün olmuştu. Bunun gibi tarihleri bekleyen birçok kişi, evlilik ve doğum gibi özel günlerini bu tarihte yaşıyor. Peki bugün ve saat 22.22 olduğunda neler yapmak gerekir? İşte palindrom günlerin anlamı ve spiritüel çalışmalar yapan uzmanların bugün için yaptığı yorumlar...

EVLİLİK, DOĞUM VE BİRÇOK ÖZEL GÜN İÇİN SEÇİLDİ

Tarihler 22 Şubat 2022’yi gösterdiğinde 2007 Temmuz’unda yaşananlara benzer bir durumdan söz etmek mümkün görünüyor. Washington Post’un haberine göre, ABD’de evlenmek için en çok tercih edilen şehirlerden biri olan Las Vegas’taki evlenme memurluğu, 22 Şubat 2022 tarihinin 7 Temmuz 2007’den sonra en fazla evliliğin gerçekleşeceği gün olmasını beklediğini açıkladı. Dünyanın diğer bir ucunda, Singapur’da da normal bir günde evlenen çiftlerin dokuz katı kadar çiftin evleneceği duyuruldu. South China Morning Post gazetesi, çift sayıların uğurlu kabul edildiği Çin takvimine göre bu tarihin de uğurlu kabul edildiğini bildiriyor. Sezaryen tarihini bugüne denk getiren ve çocuklarına özel bir doğum gününde kucağına almak isteyen çiftler de yok değil. Palindrom günlerin uğurlu olup olmadığı bir yana, bu tarihlerde özel etkilerin söz konusu olduğundan bahsediliyor ve niyetleri netleştirmek için tavsiyeler sıralanıyor.

PALİNDOM NEDİR?

Tersten okunuşu da aynı olan cümle, sözcük ve sayılara palindrom adı veriliyor. Gün/ay/yıl sistemine göre 22/02/2022 tarihi de palindrom günler arasında yer alıyor. ABD’deki Portland Üniversitesi’nde çalışan öğretim görevlisi Prof. Aziz İnan da yaptığı çalışmalarla palindrom günleri tespit etmiş, ABD basınında oldukça ilgi çekmişti. Prof.Aziz İnan tarafından hazırlanan 21. Yüzyıl’da Yer Alan Tüm Palindrom Tarihlerin Listesi’ne göre iki tarih sisteminde tek ortak palindrom gün 2 Şubat 2022 tarihi.

22 ŞUBAT 2022'NİN ÖNEMİ

Ülkemizde yapılan yorumlara gelmeden önce, Washington Post’ta yer alan haberin devamına göz atalım. Görüşleri alınan Numerolog Ann Perry'nin bu konuda bazı düşünceleri var. “Bir portal açılıyor” diyen numerologlara biraz sinirlendiğini belirten Perry "İki numaranın enerjisi ortaklık, sabır ve diplomasi, denge, duyarlılık ve işbirliği ile ilgilidir" diyor. Ancak söylediğine göre numeroloji burada bitmiyor.

22.02.2022 TARİHİNİN MATEMATİĞİNDEKİ GİZLİ ANLAM

22 Şubat 2022'nin neyle ilgili olduğu bulmak istiyorsanız, onu üç bölüme ayırmanız gerekir. Şubat ikinci aydır ancak bir de tarih var: 22. Kendini tekrar ediyor, buna ana numara denir." Perry, sonrasında 2022'nin tüm basamaklarını toplayınca ortaya çıkan sayıyı hatırlatıyor: 2+0+2+2=6. Ancak burada, 22.2.2022’ye dair üç titreşim olmasına daha fazla dikkat çekiyor ve “Hepimizi kendimizi ifade etmeye teşvik eden üç titreşim söz konusu. Örneğin, insanlara artık onların paspası olmayacağınızı söylemek gibi…" diyerek ekliyor: “Söz konusu enerji, düğünler ve bebekler hakkında konuşmak gibi daha havadar bir enerjiden çok daha ağır ve dönüştürücü.

22.02.2022 TARİHİNDE NELER YAPILMALI?

22.02.2022 tarihi 2'nin yoğun olduğu bir enerjiyi içeriyor. Bu nedenle başlıca sevgi, birliktelik, yardım ve şefkat çalışılmalı... Özellikle 2 enerjisi saat 22. 22'de had safhaya ulaşacağı için edilecek dualar, ya da olumlama çalışmalarının bu saatte yapılması, spritüel çalışma uzmanlarınca tavsiye ediliyor.

Örneğin yarın bir yardımda bulunabilir, birine bir iyilik yapabilir, bir hayvan besleyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle bağlantı kurabilir onlara sadece seni seviyorum bile olsa kalbinizden birkaç cümle söyleyebilirsiniz.

Bunlara ek olarak affetmek, sevgi enerjisini aktive etmek çok önemlidir. İşte Sayıların şifasına ilişkin sosyal medya hesaplarında, spiritüel çalışmalar yapan uzmanların bugünün anlamına ilişkin yorumları:

@yantramucizesi: 22.02.2022 sayısına 2 olarak baktığımızda 2 sayısı işbirliğine dayalıdır, her zaman bir ilişkiye veya duruma barışı ve dengeyi getirmeyi amaçlar. 2 sayısı birleştirici ve sezgisel bir etkiye sahiptir. Bugün sezgilerinize güvenmenin tam zamanı. İlişkinizle ya da ortaklıklarınızla ilgili net kararlar alabilirsiniz. Eskilere veda edip yenilere kapı açma vakti geldi…

@officialmehmetaktürk: 2’lerden ve 11 yılda 1 oluşan bu diziler aslında önemli bir kavşak noktaları gibi yaşamınızı derinden etkileyen süreçler getirebilir. Düzen değiştirici, ezber bozucu, farkındalıkla gözlerinizi açan olayların olabileceği bir dönem. Yaşamınızda neyi büyütmek, geliştirmek ya da genişletmek istiyorsanız oraya odaklanarak çalışın. Niyet koyun, bilgi ve deneyimlerinizi tutku katarak kullanın…

@nefesterapisti : Maddi ve manevi dönüşüm için çok güçlü etkiler barındıran saatlerden geçeceğiz. 22 Şubat gece 12’ye kadar süren yoğun enerji akışı düşüncelerimizi gerçeğe dönüştürmek üzere bizi destekleyecek açıları oluşturuyor. Değişime hazır olmak için öncelikle kendi içsel çocuğumuzu affederek ona yeni harika potansiyeller oluşturması için izin vermeliyiz. Bugün kendinize niyetler yazın ve yazdığınız niyetleri güvenle teslim edin. Mutlaka bir meditasyon yaparak kendi çocukluğumuzla buluşmak, kendimizi affetmek, hayalimizin gerçekleştiğini canlandırmak gibi alanlarla kendimizi bu gece de müthiş yaratımlar sağlayabiliriz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (2)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
2 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN