Ziraat Bankası’ndan emeklilere müjdeli haber! O hizmet için sadece 55 TL ödeyeceksiniz! Bütün emekliler başvurabilir, fırsatı kaçırmayın!

Ziraat Bankası’ndan emeklilere müjdeli haber! O hizmet için sadece 55 TL ödeyeceksiniz! Bütün emekliler başvurabilir, fırsatı kaçırmayın!

Ziraat Bankası emekli müşterileri için yeni bir kampanyaya imza attı. Banka, hem Ziraat Bankası müşterisi olan hem de Türk Telekom hattı kullananlar için kaçırılmayacak bir fırsat yarattı. İşte Ziraat Bankası'nın yeni emekli kampanyasına dair detaylar...

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyası dahilinde emekli aylığını bankadan alan müşteriler Türk Telekom'dan yurt içi her yöne 750 dakika, 750 SMS, 5 GB internet ile Türk Telekom kullanıcılarıyla sınırsız konuşma paketini bir yıllık taahhüt ile yalnızca 55 TL'ye kullanacak. Kampanya başvurusu yapmak isteyenlerin kimlikleriyle en yakın Türk Telekom'a gitmesi gerekiyor.

ZİRAAT BANKASI'NDAN EMEKLİLER İÇİN AYRICALIKLI KAMPANYA

Emekli maaşını Ziraat Bankası'ndan alan müşterilerin kampanyadan yararlanmak için ZIRAAT boşluk T.C kimlik numaralarını yazarak 5555'e SMS atmaları ya da Türk Telekom'un müşteri hizmetleriyle iletişime geçmeleri gerekiyor.

Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıması ve faturasız tarifeden geçme yolu ile gelen müşterilere KDV ile ÖİV dahil 75 TL, Türk Telekom'un faturalı tarifesinden geçen müşterilerde KDV ile ÖİV dahil 90 TL'dir. Kampanya dahilinde aylık sabit tarife ücretinden her ay 30 TL indirim yapılacaktır.

Ziraat Emekli tarifesinde bir yıl kalma sözü veren müşteriler Ziraat Emekli tarifesinde 45 TL ücretlendirilecek. Emekli aylığını bankadan alan ve Türk Telekom faturalı Ziraat Emekli tarifesine geçen müşteriler de on iki fatura döneminde kalma sözü verdiklerinde, taahhütün verildiği dönem itibariyle geçerli olacak şekilde on iki fatura döneminde 60 TL ödeyecektir.

Ziraat Bankası'ndan emekli aylığını alan T.C kimlik numarası yeni hat tesisi ile Türk Telekom'a geçerek ya da Türk Telekomlu faturasız hattan Ziraat Emekli tarifesine kayıt yaptıran üç müşteri, Türk Telekomlu faturalı hat üzerinden Ziraat Emekli tarifesine kayıt yaptıran bir müşteri Emeklinin Artısı Ziraat'te Türk Telekom Kampanyası'ndan yararlanabilecektir. Emeklinin Artısı Ziraat'te Türk Telekom Kampanyası'na katılım sağlayan müşteriler, bir yıl süresince faturalı tarifede kalmak için taahhüt vermiş sayılırlar.

Hat iptali ya da abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi durumunda kampanya dahilinde sunulmakta olan aylık ücret indirimiyle alakalı fatura döneminin sonunda iptal edilir.

Kampanyaya katılmayı isteyenlerin on iki aylık taahhüt vermesi zorunludur. Bu sürenin bitiminde kişinin yeniden taahhüt vermesi ve emekli maaşını hala bankadan alması durumunda kampanyası sürecektir.

Kampanyada belirtilmekte olan tarifeye numara taşıma, yeni hat tesisi, Türk Telekom'un sunduğu faturasız tarifeden geçiş yolu ile kaydını yaptıran Türk Telekom'un haricinde başka bir operatöre geçiş, hattı iptal etme, faturalıdan faturasız hatta geçme gibi durumlarda düzenlenecek faturaya, söz konusu fatura döneminde tarifede ki kullanım haklarının bitip bitmediğine bakılıp tarife içerisindeki bütün faydalar bittiğinde ilgili döneme dair kampanyanın kapsamında verilen tarife aylık ücret indiriminin hepsi, bitmediğinde tarife aylık ücretin günle orantılı bölümü oranında kampanya indirimi yansıyacaktır.

 ziraat bankası türk telekom kampanyası

Ziraat Bankası ile Türk Telekom, kampanyayla ilgili tüm değişikliği yapma ve kampanyayı bitirme haklarını saklı tutar. Kampanya dahilinde sunulacak aylık sabit ücret indiriminden faydalanmak için Ziraat Emekli Fırsat tarifesini kullanan ve Ziraat Bankası'ndan emekli aylığı alanların söz konusu hatlarından ZIRAAT yazarak boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaralarını yazıp 5555'e yollayıp gelen cevaba ZIRAAT ONAY yazarak yollamaları ya da Türk Telekom'un müşteri hizmetlerini arayıp kampanyaya katılmaları gerekiyor.

Tarifenin taahhütsüz aylık ücreti tarifeye yeni hat tesisi, numara taşıması, faturasızdan geçme yolu ile gelenlerde KDV ile ÖİV dahil 100 TL, Türk Telekom faturalıdan geçen müşterilerde de KDV ile ÖİV dahil 135 TL'dir. Kampanyadaki aylık sabit tarifenin ücretinden aylık 55 TL indirim yapılacaktır.

Emekli aylığını Ziraat Bankası'ndan alan ve yeni hat tesisi, numara taşıması ya da faturasız Türk Telekom tarifesinden geçiş yolu ile Yaz Kampanyalı Ziraat Emekli tarifesine geçenler, SMS ya da Müşteri Hizmetlerinin aracılığı ile on iki fatura döneminde Ziraat Emekli tarifesinde kalma sözüyle söz konusu tarife için 55 TL ödeyecektir. Aylığını bankadan alan ve Türk Telekom'un faturalı Ziraat Emekli tarifesine geçiş yapanların on iki fatura dönemince kalma sözüyle, taahhüt edilen fatura dönemi itibari ile geçerli olacak şekilde on iki fatura döneminde 80 TL ödeme yapacaktır.

Hat iptali ya da müşterinin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçmesi durumunda belirtilen aylık ücret indirimiyle alakalı fatura döneminin sonunda iptal olacaktır.

Kampanyaya katılmak isteyenlerin 12 aylık taahhütte bulunması gerekiyor. 12 ayın sonuna gelindiğinde müşterilerin yeniden taahhütte bulunarak maaşını bankadan alması durumunda kampanyası sürecektir.

Öne Çıkanlar
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN