Back To Top
Vali Pehlivan Doğa Koruma Milli Parklar ile Milli Emlak Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Vali Pehlivan Doğa Koruma Milli Parklar ile Milli Emlak Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Vali Pehlivan Doğa Koruma Milli Parklar ile Milli Emlak Müdürlüğü’nü ziyaret etti
- A +

Vali Ali Hamza Pehlivan Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Şube Müdürlüğü ile Milli Emlak Müdürlüğü’nü ziyaret etti

Zahit Mahallesi Erzurum Yolu üzerinde yer alan eski yerleşkede başlatılan entegre hizmet binaları inşaat çalışmaları dolayısıyla geçici olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü Hizmet Binası’na taşınan DKMP Şube Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Pehlivan, Şube Müdürü Alparslan Katırcı’dan bilgiler aldı.

Taşınma süreci büyük ölçüde tamamlanan kurumda hizmetlerin aksamaması için ilgililere talimat veren Vali Pehlivan daha sonra kurum bünyesinde yürütülen projeler hakkında brifing aldı.

Vali Pehlivan geçtiğimiz yıllarda Bakanlar Kurulu Kararı ile Milli Park olarak ilan edilen Kop Dağı Müdafaası Tarihi Milli Parkı projesi üzerinde yaptığı değerlendirmelerin ardından Defterdarlık bünyesinden Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine geçen Milli Emlak Şube Müdürlüğü’ne geçti.

Burada da bir takım incelemelerde bulunan Vali Pehlivan ilgililerden bilgiler alarak ziyaretini sonlandırdı.

Vali Ali Hamza Pehlivan’a ziyareti sırasında DKMP Şube Müdürü Alparslan Katırcı, Milli Emlak Müdürü Yusuf Ozan ile Çevre ve Şehircilik İl Müdür Vekili Hüseyin Küçük eşlik etti.

BAYBURT/İHA


(FOTOĞRAF)


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN