Dedesinin eşyalarını karıştırırken hayatından oldu! Korkunç olayda gerçek, daha sonra ortaya çıktı

Dedesinin eşyalarını karıştırırken hayatından oldu! Korkunç olayda gerçek, daha sonra ortaya çıktı

Aile büyüklerinden kalan eşyaları karıştıran baba ve iki kızı, hayatının şokunu yaşadı. Baba yaşamını yitirirken, iki kızı ise yaralandı. Polis, korkunç olayın detaylarını paylaştı.

ABD'nin Indiana eyaletinde evde bulunan ev bombası patladı. Cumartesi günkü patlamada bir kişi ölürken iki kişi yaralandı.

Lake County Şerif Teşkilatı, Niedert ailesinin büyükbabalarının eşyalarını karıştırırken el bombası bulduğunu Facebook'ta açıkladı.

Independent Türkçe'de yer alan habere göre, yetkililer önce ailenin bir üyesinin pimi çektiğini ve el bombasının patladığını duyurdu.

el-bombasi.jpg

BOMBANIN NASIL PATLADIĞI BİLİNMİYOR

Ancak açıklama bir süre sonra kaldırıldı. Polis ekipleri, el bombasının eski olması gibi diğer faktörler nedeniyle kendi kendine patlayıp patlamadığının, pimin çekilip çekilmediğinin ya da başka bir sebebin olup olmadığının araştırıldığını bildirdi.

Patlamada 47 yaşındaki baba Bryan Niedert yaşamını yitirdi. Niedert'in adları açıklanmayan 18 yaşındaki kızı ve 14 yaşındaki oğlu, şarapnel parçalarının isabet etmesiyle yaralandı. İkili hastaneye kaldırıldı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN