Sürücüleri sevindirecek haber ING Bank'tan geldi! Bu kampanya sayesinde akaryakıt kuyruğu oluşacak, depolar ful dolacak! ING Bank'tan görülmemiş akaryakıt kampanyası

Sürücüleri sevindirecek haber ING Bank'tan geldi! Bu kampanya sayesinde akaryakıt kuyruğu oluşacak, depolar ful dolacak! ING Bank'tan görülmemiş akaryakıt kampanyası

Ekim ayında akaryakıt fiyatlarına 4-5 arasında zam yapıldı. Sürücüler bu durumdan müzdarip olurken, bankalar duruma el atarak peş peşe akaryakıt kampanyası başlattı. İşte, bankaların akaryakıt harcamalarında geçerli 50 TL indirim kampanyası...

Akaryakıt fiyatlarındaki artış sonrasında motorin litre fiyatı 30 TL'ye yaklaştı. Zamlar sonrasında ING Bank sürücüleri rahatlatacak bir kampanyaya imza attı.

AKARYAKIT HARCAMALARINA 50 TL İNDİRİM

Akaryakıt fiyatlarındaki artış devam ederken ING Bank vatandaşın deposunu dolduracak bir kampanya başlattı. Bu kampanya doğrultusunda ING Bank kartıyla Petrol Ofisi'nden farklı tarihlerde dört kere yapılacak 250 TL harcamalarda 50 TL indirim kazanılacak. Söz konusu kampanya 15 Kasım'da son bulacak.

ING BANK AKARYAKIT KAMPANYASI DETAYLARI

Banka akaryakıt kampanyasının detaylarını şöyle anlattı:

Harcamaların her birinin farklı günlerde yapılması gerekir. Aynı gün içinde yapılan akaryakıt veya otogaz harcamalarında yalnızca bir harcama kampanyaya dahil olur.

ING Pegasus BolBol Kart, ING Pegasus BolBol Classic Kart, ING Pegasus BolBol Premium Kart ve ING Bonus Kart kampanyaya dahildir.

ING Light Kart ve ING Bonus Business Kart kampanyaya dahil değildir.

50 TL indirim, 22 Kasım 2022 tarihinde kartlara yansıtılır.

 ıng bank akaryakıt kampanyası

Kampanya müşteri bazında olduğundan, her müşteri en fazla 50 TL indirim kazanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için işlemlerin mutlaka Garanti BBVA POS’undan yapılması gerekir.

Kampanyaya katılım için harcamadan önce “POAS” yazıp 2205’e SMS göndermek gerekir.

SMS’in, ING sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonu numarasından gönderilmesi gerekir.

Kampanyaya katılım, gönderilen her SMS için operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir.

Taksitli işlemler, bonus kullanımları, sanal POS, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN