Eski Beşiktaşlı Dusko Tosiç, Sırbistan'da bıçaklı saldırıya uğradı

Eski Beşiktaşlı Dusko Tosiç, Sırbistan'da bıçaklı saldırıya uğradı

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Dusko Tosic, bireysel antrenmanlarını sürdürdüğü Sırbistan'da bıçaklı saldırıya uğradı. Sabah saatlerinde Kalemegdan'da çalışan oyuncu bir grup tarafından tehdide uğrarken gasp tehlikesi atlattı.

Beşiktaş'ın eski futbolcularından Dusko Tosic, ülkesi Sırbistan'da bıçaklı bir grup tarafından saldırıya uğradı. Ellerinde bıçak ve elektrikli şok aleti bulunan bir grup genç, Kalemegdan'da çalışan Tosic ve beraberindeki arkadaşlarını tehdit edip para istedikler.

Saldırıya uğrayan futbolcular, bir şekilde olayı çözmeyi başarırlarken polisin de hızlı müdahalesi ile tehlike atlatıldı. Ancak yaşanan olayda oradan geçen bir kadının bıçaklı saldırıya uğradığı belirtiliyor.

Konunun gündeme gelmesi sonrası Instagram üzerinden açıklama yapan Tosic, "Spekülasyonları önlemek için söylemeliyim ki bu sabah Kalemegdan'da futbolcu arkadaşlarımla antrenman yaptığım sırada saldırıya uğradım. Bıçak ve elekto şok aleti bulunan bir grup holigan tarafından saldırıya uğradık. Neyse ki olay büyük sonuçlar olmadan sona erdi. Poliz zamanında müdahale etti. Maalesef oradan geçmekte olan bir hanımefendi yaralandı. Polis bu yaralanmaya sebep olan saldırganları tutukladı" ifadelerini kullandı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN