Back To Top

Diğer Gaziantep Haberleri

Anne ve oğlu sobadan sızan gazdan öldü
Anne ve oğlu sobadan sızan gazdan öldü Gaziantep’te sobadan sızan karbonmonoksit gazından zehirlenen 90 yaşındaki anne ile 60 yaşındaki oğlu hayatını kaybetti.
NTO Başkanı Özyurt Türkiye Ekonomi Şurası’nda
NTO Başkanı Özyurt Türkiye Ekonomi Şurası’nda Türkiye Ekonomi Şurası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M.
Gazi, Şehit, Dul ve Yetim Derneği’nden izinsiz para toplayanlara tepki
Gazi, Şehit, Dul ve Yetim Derneği’nden izinsiz para toplayanlara tepki Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Gaziantep Şubesi Başkanlığı son günlerde izinsiz şekilde şehit ve gaziler adına okullardan para toplamak....
Gaziantep Valisi Davut Gül’den GAGİAD’a ziyaret
Gaziantep Valisi Davut Gül’den GAGİAD’a ziyaret Gaziantep Valisi Davut Gül iade-i ziyaret kapsamında Gaziantep Genç İş Adamları Derneği’ni ziyaret ederek, GAGİAD Yönetim Kurulu Başkanı Bora Tezel ve 13.
Gaziantep’te 448 bin 987 adet kaçak ilaç ele geçirildi
Gaziantep’te 448 bin 987 adet kaçak ilaç ele geçirildi Gaziantep’te yapılan operasyonlarda 448 bin 987 adet kaçak tıbbi ilaç ele geçirilirken, 3 şüpheli şahıs gözaltına alındı.
GTO Başkanı Yıldırım bölgenin sesi oldu
GTO Başkanı Yıldırım bölgenin sesi oldu Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı 10.
Bakan Soylu, Tahmazoğlu’nu tebrik etti
Bakan Soylu, Tahmazoğlu’nu tebrik etti İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ile birlikte Şahinbey Belediyesi tarafından yaptırılan Karataş Şehit Yaşar Polat Polis....
Görme engelliler için anlamlı etkinlik
Görme engelliler için anlamlı etkinlik Körler Eğitim ve Kalkındırma Derneği Gaziantep Şubesi, ‘‘Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası’’ dolasıyla kahvaltı etkinliği düzenledi.
SANKO Üniversitesi’nden “Duyu bütünleme bilinçlendirme semineri”
SANKO Üniversitesi’nden “Duyu bütünleme bilinçlendirme semineri” SANKO Üniversitesi, Türkiye Duyu Bütünleme Derneği ve Doğal Yaşam Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi işbirliği ile Sani Konukoğlu Uygulama ve Araştırma....
Türkiye’de ilk korumalı işyeri
Türkiye’de ilk korumalı işyeri Gaziantep Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan Glütensiz Bir Başka Kafe, Türkiye’de yerel yönetimlerin hayata geçirdiği ilk korumalı işyeri oldu.
Tarihten günümüze Ayıntap-Gaziantep adlı kitap yayımlandı
Tarihten günümüze Ayıntap-Gaziantep adlı kitap yayımlandı Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Gazi Kültür AŞ, “Tarihten Günümüze Ayıntap-Gaziantep” adlı kitap yayımladı.
HKÜ’den ’Beyaz Baston’ kahvaltısı
HKÜ’den ’Beyaz Baston’ kahvaltısı Hasan Kalyoncu Üniversitesi (HKÜ) Engelsiz Öğrenci Birim ve Körleri Eğitim ve Kalkındırma Derneği Gaziantep Şubesi, ‘‘Beyaz Baston Görme Engelliler Haftası’’ dolasıyla....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN