Back To Top

Diğer Gaziantep Haberleri

Binanın çatı kısmındaki boruya sıkışan kırlangıcı itfaiye kurtardı
Binanın çatı kısmındaki boruya sıkışan kırlangıcı itfaiye kurtardı Gaziantep’in Nizip ilçesinde bir binanın çatı kısmındaki su gideri borusuna sıkışan kırlangıç itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
Devrilen traktörün altında kalan kadın hayatını kaybetti
Devrilen traktörün altında kalan kadın hayatını kaybetti Gaziantep’in Nizip ilçesinde bir traktörün devrilmesi sonucu meydana gelen trafik kazasında traktörün altında kalan üç kişiden biri hayatını kaybetti.
SANKO Üniversitesi’nde yıl sonu etkinliği
SANKO Üniversitesi’nde yıl sonu etkinliği SANKO Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü öğretim elemanları ve öğrencileri bir restoranda düzenlenen yemekte bir araya geldi.
Makine halısı üretiminin merkezi Gaziantep halının modasına da talip
Makine halısı üretiminin merkezi Gaziantep halının modasına da talip Güneydoğu Anadolu Halı İhracatçıları Birliği ile Gaziantep Üniversitesi Naci Topçuoğlu Meslek Yüksek Okulu iş birliğiyle yürütülen 6.
Şehit edilen Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş’in kanı yerde kalmadı
Şehit edilen Uzman Çavuş Yunus Emrah Ateş’in kanı yerde kalmadı Bingöl de teröristlerle girilen çatışmada şehit edilen Gaziantepli uzman çavuş Yunus Emrah Ateş’in kanı yerde kalmadı.
Uyuşturucu ticareti yapan şahıs tutuklandı
Uyuşturucu ticareti yapan şahıs tutuklandı Gaziantep’te uyuşturucu ticareti yaptığı belirlenen Ö.
Kesinleşmiş 33 yıl olan cezası firari sahte kimlikle yakalandı
Kesinleşmiş 33 yıl olan cezası firari sahte kimlikle yakalandı Gaziantep’te çeşitli suçlardan kesinleşmiş 33 yıl hapis cezası bulunan cezaevi firarisi sahte bir kimlikle yakalandı.
GASİMEP öğrencilerinden kuvay-i milliye tiyatro gösteri
GASİMEP öğrencilerinden kuvay-i milliye tiyatro gösteri Gaziantep Sanayici İşbirliğinde Mesleki Eğitim Projesi (GASİMEP) kapsamında istihdam edilen öğrenciler tarafından Kuvay-i Milliye tiyatro oyunu sergilendi.
GSO Başkanı Ünverdi’den \
GSO Başkanı Ünverdi’den "Yüksek Lisans" değerlendirmesi Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Ünverdi, Gaziantep Üniversitesi (GAÜN) tarafından kurulan Türkiye’nin ilk Ürün Geliştirme ve Tasarım....
Gaziantep Üniversitesi’nde 8 bin 750 öğrenci mezun oldu
Gaziantep Üniversitesi’nde 8 bin 750 öğrenci mezun oldu Gaziantep Üniversitesi’nde 2018-2019 akademik yılında 8 bin 750 öğrenci mezun oldu.
Türk Kızılayı’ndan SANKO’ya platin madalya
Türk Kızılayı’ndan SANKO’ya platin madalya SANKO Holding’e, Kızılay’a sağladığı desteklerden dolayı Platin Madalya Beratı verildi.
Hayat boyu öğrenme şenlikleri başladı
Hayat boyu öğrenme şenlikleri başladı Milli Eğitim Bakanlığı, Gaziantep Valiliği, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ve Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü’nün işbirliğinde düzenlenen ve gelenekselleştirilen....
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN