Back To Top

Diğer Gaziantep Haberleri

Türkiye’nin ikinci Tropik Kelebek Bahçesi açıldı
Türkiye’nin ikinci Tropik Kelebek Bahçesi açıldı Gaziantep Büyükşehir Belediyesince Gaziantep Hayvanat Bahçesi bünyesinde kurulan Türkiye’nin ikinci Tropik Kelebek Bahçesi, düzenlenen törenle açıldı.
23 Nisan Gaziantep’in her köşesinde coşkuyla kutlandı
23 Nisan Gaziantep’in her köşesinde coşkuyla kutlandı Gaziantep merkez ve ilçelerinde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı.
Anka’da 23 Nisan coşkusu
Anka’da 23 Nisan coşkusu Gaziantep Özel Anka Hastanesi’nde 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı çeşitli etkinlikler ve coşku ile kutlandı.
Alkışlar minik satranççılara
Alkışlar minik satranççılara Şehitkamil Belediye Başkanlığı tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlama etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen 40.
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi
Bölge odaları 17. kez bir araya geldi "Bölgesel Kalkınmada Güç Birliği Platformu"nu oluşturan bölgedeki 7 ilin Ticaret ve Sanayi Odalarının temsilcileri Antakya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde 17.
Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası
Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) tarafından düzenlenen 11’inci “Sani Konukoğlu Futbol Turnuvası” sona erdi.
Medical Park Gaziantep hastanesinde geleneksel sokak oyunları şenliği
Medical Park Gaziantep hastanesinde geleneksel sokak oyunları şenliği Medical Park Gaziantep Hastanesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hastane terasında geleneksel sokak oyunları alanı kurarak kutladı.
Yüksel Navdar koltuğu miniklere devretti
Yüksel Navdar koltuğu miniklere devretti Gaziantep Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Yüksel Navdar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle koltuğunu bir günlüğüne miniklere devretti.
Gaziantep’te bir günde 2 bin 282 ünite kan bağışlandı
Gaziantep’te bir günde 2 bin 282 ünite kan bağışlandı Ramazan ayı öncesinde ülke genelinde azalan kan bağışı nedeniyle Gaziantep’te gerçekleştirilen kampanya kapsamında bir gün içerisinde toplam 2 bin 282 ünite kan....
Şahinbey’de yetim çocuklar çifte bayram sevinci yaşadı
Şahinbey’de yetim çocuklar çifte bayram sevinci yaşadı Şahinbey ilçesindeki yetim çocuklar, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda düzenlenen etkinliklerde gönüllerince eğlendi.
Gaziantep’te 23 Nisan coşkusu
Gaziantep’te 23 Nisan coşkusu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Gaziantep’te coşkuyla kutlandı.
GTO’DAN Savunma Sanayi girişimi
GTO’DAN Savunma Sanayi girişimi Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Gaziantep’in savunma sanayi alanında pay sahibi olabilmesi adına girişimlerine hız verdi.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN