Back To Top
AK Partili belediye başkan yardımcısı, önünde kalkmayan gence böyle ceza verdi

AK Partili belediye başkan yardımcısı, önünde kalkmayan gence böyle ceza verdi

 - Son Güncelleme: 06.12.2019 Cuma 12:59
AK Partili belediye başkan yardımcısı, önünde kalkmayan gence böyle ceza verdi
- A +

AK Partili Güngören Belediyesi'nin Başkan Yardımcısı Veysel İpekçi'nin, 'kendisini görüp ayağa kalkmadı' diye belediyede çalışan bir şoföre ‘tuvalet önünde oturma’ cezası vermesine hem sosyal medyadan hem parti içinden büyük tepki geldi. AK Partili Mehmet Metiner, "Davamız adına utanç verici bir uygulama... Gereği acilen yapılmalı" sözleriyle tepki gösterdi. Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir, başkan yardımcısı İpekçi'nin istifasının alındığını duyurdu.

AK Partili eski Adıyaman milletvekili Mehmet Metiner, Twitter hesabından, AK Partili Güngören Belediyesi'nde yaşanan bir skandalı paylaştı. 

Metiner, AK Parti İlçe Başkanlığında yaşandığını belirttiği olaya ilişkin, “Bu fotoğraftaki AK Partili gencimiz, AK Parti Güngören ilçe teşkilatında belediye başkan yardımcısının önünde kalkmadığı gerekçesiyle ertesi gün çalıştığı belediyede her gördüğünün önünde kalksın diye işte bu şekilde cezalandırılıyor” ifadelerini kullandı. 

19-12/05/212545437-ekran-alintisi-764.jpg

“Davamız adına utanç verici bir uygulama. Gereği acilen yapılmalı” diyen Metiner, AK Partili belediye çalışanının bir sandalyede otururken çekilmiş fotoğrafını da paylaştı. 

BELEDİYE BAŞKANI: İSTİFASI ALINDI

Özellikle sosyal medyada tartışma yaratan Güngören Belediyesi başkan yardımcısı Veysel ipekçi'nin hem belediye başkan yardımcılığından hem parti meclis üyeliğinden istifa etti.

Güngören Belediye Başkanı Bünyamin Demir sosyal medyadan şu açıklamayı yaptı;

Belediyemizde bugün meydana gelen üzücü olaydan dolayı ilgili başkan yardımcımızın istifası alınmıştır. Mesai arkadaşımız ve Güngören halkından özür dileriz. Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN