İşe alınmayan kadın çılgına döndü: Bunu yapabileceği aklıma gelmezdi

Adana’da başvurduğu helvacı tarafından işe alınmayan bir kadın çılgına döndü. Doldurduğu formu geri isteyen kadın olumsuz cevap alınca iş yerine giderek tek tek masalara tükürdü. O anlar güvenlik kamerasına saniye saniye yansırken iş yeri sahibi, Halme, "Bir insanın bunu yapabileceği aklıma gelmezdi. Çok üzücü bir durum" dedi.

Alınan bilgiye göre, Adana’da 7 Ocak günü iş bulma sitesi üzerinden garson ilanı açan helva satışı yapan Alican Halme (30), Münire Ş.’nin (48) başvurusunu değerlendirerek görüşmeye çağırdı. Görüşme sonrası Münire Ş. bilgi formu doldurarak görüşmeden ayrıldı. 1 hafta sonra Halme’yi arayan Münire Ş., olumsuz cevap aldı.

MASALARA TEK TEK TÜKÜRÜP GİTTİ

Halme’den doldurduğu formu isteyen Münire Ş., formun atıldığını duyunca telefonda hakaret etti. 28 Ocak günü saat 11.00’da dükkana gelen Münire Ş., iş yerinin kapalı olduğunu görünce Halme’yi arayıp tekrardan doldurduğu formu isteyip telefonda hakaret etti.

Bu sırada Halme, Münire Ş.’nin dükkanına zarar vermesinden şüphelenerek güvenlik kamerası görüntülerini izledi. Görüntülerde Münire Ş.’nin tüm masalara tükürüp gittiği anlar kameralara yansıdı.

'BİR İNSANIN BUNU YAPABİLECEĞİ AKLIMA GELMEZDİ'

Olaydan sonra şaşkın olduğunu belirten Halme, "Bir insanın bunu yapabileceği aklıma gelmezdi. Doldurduğu formda sadece isim, soy isim, daha önce çalıştığı yerler ve oturduğu semt yazıyordu. Bu kadar nefret dolu olmasına anlam veremedim. Çok üzücü bir durum" dedi.