Okul servisinde panik dolu anlar: Çocukların çığlıklarını kimse umursamadı!

Kadıköy'de trafikte bir okul servisi şoförü ile motosikletli arasında çıkan tartışma kısa sürede arbedeye dönüştü. Panik dolu anlar saniye saniye kaydedilirken kavgaya tanık olan çocukların çığlığını kimsenin umursamadığı görüldü.

Olay, Kadıköy Erenköy'de ara tatilin başladığı 11 Kasım Cuma günü yaşandı. Görüntüleri yeni ortaya çıkan olayda, okul servisi şoförü, önündeki araçta bulunan sürücüyü, cep telefonuyla konuştuğu için trafiği yavaşlattığı iddiasıyla, kornayla uyardı.

TARTIŞMA KISA SÜREDE ARBEDEYE DÖNÜŞTÜ

Bu sırada aynı yönde ilerleyen bir motosiklet sürücüsü, servis şoförüne el kol işaretleri yaptı. Bunun üzerine servis şoförüyle motosiklet sürücüsü arasında tartışma yaşandı.

Motosikletinden inen sürücü, servis şoförüne kaskını fırlattı. Aracından inen servis şoförü, motosiklet sürücüsüne biber gazı sıktı. Aracındaki sopayı da yanına alan servis şoförü, motosiklet sürücüsüne vurdu.

OKUL SERVİSİNDE PANİK DOLU ANLAR

Şoför ile sürücü arasındaki kavga sırasında okul servisindeki çocuklar, korku dolu gözlerle ve ağlayarak olanları izledi. Servis hostesi ise çocukları sakinleştirmeye çalıştı. Kavganın ardından servis şoförü araca tekrar bindi. Birbirinden şikayetçi olmayan taraflar, olay yerinden ayrıldı. Çevredekiler yaşananları cep telefonu kamerasıyla kaydetti.