Back To Top
Son dakika! Ekrem İmamoğlu'dan açıklama

Son dakika! Ekrem İmamoğlu'dan açıklama

 - Son Güncelleme: 10.01.2019 Perşembe 19:02
Son dakika! Ekrem İmamoğlu\'dan açıklama
- A +

Ekrem İmamoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan görüşmesi sonrası açıklamalarda bulundu.

Ekrem İmamoğlu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşme sonrası açıklamalrda bulundu.

Açıklamadan satır başları şu şekilde:

"İstanbul ağırlıklı, güzel bir sohbet oldu. Bu güzel sohbet imkanını sağladığı için Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyorum"

"Dikey yapılaşma konusunda İstanbul'un bir dönüşüme muhtaç olduğu konusunda fikir birliğine vardık"

"Göreve ilk başladığı yıllardaki, ilgi alaka vatandaşla iletişim kurma noktasında başarı ve becerilerinden bahsettiler, ben de bunu teyit ettim. O dönemde İstanbul'da yaşıyorum, şahidim. Siyasi farklılıklar olabilir ama iyi davranışlar iz bırakır"

"Somut projeden ziyade, seçimin çok adil, saygılı seviyeli ortamda geçmesi konusunda niyetimizi ilettik, kendilerinin de bu yönde beyanları oldu. Proje için erken ama ihtiyaç duyulursa, anlatacağımız proje ve uygun ortam varsa anlatmaktan çekinmeyiz"

"SEÇİMDE OYUNUZU İSTİYORUM DEDİM"

"Kendisi İstanbullu bir hemşehrimiz, açıkçası bu yöntemle kendisinin oyunu da istedim. Gülümsedi, iki titri var şu an, hem AK Parti Başkanı, hem Cumhurbaşkanı, zorluğunu biliyorum ama Cumhurbaşkanı olarak oyunuzu istiyorum dedim"

"Meclis Başkanı, kalabalık bir heyetle İstanbul sokaklarında zorlanabilir, benim tavsiyem belediye başkanı adayı olarak gezmesi, ben öyle yapıyorum"

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN