Back To Top
Tır dorsesinde uyuşturucu ele geçirildi

Tır dorsesinde uyuşturucu ele geçirildi

 - Son Güncelleme: 10.01.2020 Cuma 19:00
Tır dorsesinde uyuşturucu ele geçirildi
- A +

Yakalanan uyuşturucu tacirinin kullandığı çekiciye bağlı dorsede yapılan aramada esrar ve uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Burdur İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından uyuşturucu ve uyarıcı madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik çalışmalar devam ediyor.

RUHSATSIZ TÜFEK ELE GEÇİRİLDİ

Son olarak H.İ. isimli şahsa, uyuşturucu/uyarıcı madde sattığı tespit edilen H.D. isimli şahıs yakalandı. Şahsın kullandığı çekiciye bağlı dorsede yapılan aramada 2,78 gram esrar maddesi ve uyuşturucu/uyarıcı madde kullanımına yarayan çok sayıda aparat ile bir adet ruhsatsız tüfek ele geçirildi.

Yakalanan şüpheli H.D. isimli şahıs işlemlerinin ardından sevk edildiği mahkeme tarafından 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti' suçu kapsamında tutuklandı.

UYUŞTURUCU KURYESİNE ADLİ İŞLEM

Diğer yandan Burdur'da F.A. isimli şahsa kargo vasıtasıyla içerisinde 8,80 gram esrar maddesi bulunan paket gönderdiği tespit edilen, İstanbul'da ikamet eden S.K.'ya 'Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti', F.A.'ya ise 'Kullanmak İçin Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Almak, Kabul Etmek veya Bulundurmak' suçundan adli işlem yapıldı.

BURDUR/İHA

 

 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN