Back To Top
Kızılay'daki patlamada 15 yaşındaki Atakan Eray Özyol da hayatını kaybetti

Kızılay'daki patlamada 15 yaşındaki Atakan Eray Özyol da hayatını kaybetti

 - Son Güncelleme: 14.03.2016 Pazartesi 15:58
Kızılay\'daki patlamada 15 yaşındaki Atakan Eray Özyol da hayatını kaybetti
- A +

Ankara Kızılay'daki patlamada 15 yaşındaki Atakan Eray Özyol da hayatını kaybetti. 15 yaşındaki terör kurbanı Atakan'ın ölüm haberi ailesini ve arkadaşlarını yasa boğdu.

Ankara Kızılay'da bomba yüklü araçla gerçekleştirilen saldırıda hayatını kaybeden 15 yaşındaki Atakan Eray Özyol'un ölümü, arkadaşlarını ve öğretmenlerini yasa boğdu.

15 YAŞINDA TERÖR KURBANLARINDAN BİRİ OLDU

Kızılay'da dün saat 18.45 sıralarında seyir halindeki bomba yüklü bir araç, Güvenpark'taki otobüs duraklarının olduğu bölgede patlatılmıştı. 37 kişinin hayatını kaybettiği patlamada, Gölbaşı ilçesindeki Dr. Şerafettin Tombuloğlu Lisesi 9-D sınıfı öğrencisi Atakan Eray Özyol (15) da yaşamını yitirdi. 100. Yıl Çukurambar’da ikamet eden Özyol’un yakınları sinir krizleri geçirirken, sınıf arkadaşları ise olayın şokunu atlatamadı. Eğlenceli ve hayat dolu bir öğrenci olduğu öğrenilen Atakan Eray Özyol’ın ölüm haberi sınıf arkadaşlarını ve öğretmenlerini yasa boğdu.

16-03/14/17356_20160314aw687604-01.jpg

Yaşanan olayın ardından Dr. Şerafettin Tombuloğlu Lisesi 9-D sınıfı öğrencileri bugün dersbaşı yapamadı. Okul yönetimi ve öğrenciler, Özyol’un ikamet ettiği 100. Yıl’a giderek ailesinin acısını paylaştı.

ANKARA/İHA 

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN