Back To Top

Diğer Hatay Haberleri

Zehirlenen köpekler için mahalleli seferber oldu
Zehirlenen köpekler için mahalleli seferber oldu Hatay’ın Arsuz ilçesinde zehirlenen köpekleri kurtarmak için mahalle halkı seferber oldu.
Afrin şehidi Oğuzcan Ekiz için mevlit
Afrin şehidi Oğuzcan Ekiz için mevlit Geçen yıl Afrin’de şehit olan Uzman Çavuş Oğuzcan Ekiz için Hatay’ın Erzin ilçesinde mevlit okutuldu.
Samandağ’ı tanıtıcı kartpostallar bastırılıyor
Samandağ’ı tanıtıcı kartpostallar bastırılıyor Hatay’ın Samandağ ilçesinin tanıtımına katkı sunmak amacıyla Samandağ Belediyesi’nin girişimleri ile PTT Hatay Başmüdürlüğü tarafından kenti tanıtıcı kartpostal....
Sis nedeniyle direğe çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı
Sis nedeniyle direğe çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı Hatay’da sis nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybederek telefon direğine çarpan otomobilin sürücüsü yaralandı.
Müftü Şekerci, camilere verdiği hizmet için Dingil’e teşekkür etti
Müftü Şekerci, camilere verdiği hizmet için Dingil’e teşekkür etti İskenderun Müftüsü Osman Şekerci, camilere verdiği hizmetten dolayı Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e teşekkür etti.
İskenderun’da eski başkan yeniden aday oldu
İskenderun’da eski başkan yeniden aday oldu İskenderun’un üç dönem belediye başkanlığını yapan ve 2009 seçimlerinde koltuğu bırakan Mete Aslan, Demokrat Parti’den yeniden aday oldu.
Numan Kurtulmuş: \
Numan Kurtulmuş: "Bir kaç yıla dünya ile rekabet edebilecek duruma geleceğiz" AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Hatay’ın İskenderun ilçesinde iş adamları ile bir araya geldiği toplantıda Türkiye’nin teknolojik gelişimi ile ilgili....
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: \
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş: "AK Parti iktidarı döneminde söz de, karar da milletin oldu" AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "AK Parti iktidarı döneminde söz de, karar da milletin oldu, sizlerin oldu, olmaya da devam edecek" dedi.
Hatayspor, Gazişehir Gaziantep maçına hazır
Hatayspor, Gazişehir Gaziantep maçına hazır Hatayspor, Spor Toto 1.
Park halindeki otomobil kurşunladı
Park halindeki otomobil kurşunladı Hatay’ın Antakya ilçesinde, park halindeki otomobil kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından kurşunlandı.
Numan Kurtulmuş Arkeoloji Müzesini gezdi
Numan Kurtulmuş Arkeoloji Müzesini gezdi AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Arkeoloji Müzesini gezdi.
Kurtulmuş, Hatay’da muhtar ve mahalle temsilcileriyle bir araya geldi
Kurtulmuş, Hatay’da muhtar ve mahalle temsilcileriyle bir araya geldi AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, “Türkiye’nin içinde bulunduğu coğrafyada emperyal oyunlarla karşı karşıya onların aklı varsa bizim de aklımız var.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN