12.02.2020  22:53

AHBAP Başkanı Haluk Levent, öğrencilere burs karşılığında bebek bezi reklamında oynadı

Kurucusu olduğu sivil toplum kuruluşu Anadolu Halk ve Barış Platformu (AHBAP) ile ihtiyaç sahiplerine yardımda bulunan şarkıcı Haluk Levent, öğrencilere burs verilmesi karşılığında bebek bezi reklamında rol aldı.

+
-

Ünlü rock şarkıcısı Haluk Levent, 200 öğrenciye her ay 300 TL burs sözü alarak bir bebek bezi reklamında oynadı.

Teklifi duyduğunda 'şaka zannettiğini' söyleyen Levent, "Senin çocuklara karşı hassas olduğunu biliyoruz. Biz katkısız bir bebek bezi yapıyoruz" dediler. İncelemek için fabrikasına kadar gittim. Her şeyi inceledim, ondan sonra oturup pazarlık yapıp anlaştık" dedi.

"BURSLAR YATMAYA BAŞLADI"

"Anlaşma yaparken bir şartımın olduğunu söyledim" diyen Levent, " '200 öğrencinin her ay 300 TL burs parasını yatıracaksınız’ dedim. Ve bugünden itibaren o öğrencilerin bursları yatmaya başladı" ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN DUYURDU

Şarkıcı Haluk Levent, markanın bursları yarın (13 Şubat Perşembe günü) hesaplarına yatıracağını sosyal medya hesabından duyurdu.

20-02/13/2020-02-13_015448-vert.jpg

 

 

GÜNÜN VİDEOSU

Açız aç.. Açlıktan ölelim mi?

Çin yönetiminin soykırım politikaları uyguladığı Doğu Türkistan''da bulunan Gulca kentinde, Uygur Türkleri adeta açlığa terk edildi. Koronavirüs nedeniyle karantina uygulanan şehirde bir Uygur Türkü baba ''''Açız, açız! Açlıktan ölelim mi?'''' diyerek isyan etti...

DİĞER HABERLER
Avcılar'da silahlı saldırı
Cumhurbaşkanlığından İdlib açıklaması
Cinayette sır perdesi aralandı
İşveç'ten Konya'ya acı son
İBB Başkanı İmamoğlu, kampa girdi
Kuvvetli yağış uyarısı
Kocaeli'de torbacılara darbe