Ayak parmağınızın şekli kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte ayak parmağınızın boyutuna göre kişilik testi

Ayak parmağınızın şekli kişilik özelliklerinizi açığa çıkarıyor! İşte ayak parmağınızın boyutuna göre kişilik testi

Ayağınızın şeklinin kişiliğiniz hakkında neler söylediğini öğrenmek ister misiniz? Ayak parmaklarınızı kontrol edin ve ayak şeklinizin size dair neler anlattığını öğrenin.

Her şeyden önce, ayaklarınızın hangi şekle sahip olduğunu bulmamız gerekiyor. İkinci parmağınız baş parmağınızdan daha mı uzun? Ayak parmaklarınızdan herhangi biri çapraz mı yoksa hepsi düz mü? Şaşırtıcı ama ayaklarınızın şekli kişiliğiniz hakkında çok şey söyleyebilir. Sadece ayaklarınız değil! Burnunuzun şekli de birkaç sırrı ortaya çıkarır, elleriniz ve oturma şekliniz de öyle. Daha fazlasını öğrenmekle ilgileniyor musunuz? Haydi başlayalım ve ayaklarınızın kişiliğiniz hakkında neler söylediğini öğrenelim!

AYAK ŞEKLİNE GÖRE KİŞİLİK TESTİ

1-012.jpg

NORMAL AYAK

Bu şekil dünya çapında en yaygın olanıdır. Çok dengeli bir kişiliğe işaret eder. Aynı zamanda iyi sosyal becerilere ve belirli bir derecede kendiliğindenliğe işaret eder. Bu şekle sahip insanlar genellikle yeni insanlarla tanışmaktan hoşlanır ve seyahat etmek ve yeni kültürleri keşfetmek gibi yeni deneyimlere açıktır.

2-007.jpg

ALIŞILMADIK DERECEDE UZUN İKİNCİ AYAK PARMAĞI

Bu tür ayağa bakıldığında bir şey çok dikkat çekicidir: ayak başparmağından bile daha uzun olan çok uzun bir ikinci ayak parmağı. Bu şekil, yaratıcılık ve coşkuyla da bilinen çok sportif bir kişiliğe işaret eder. Bu şekle sahip kişilerin, diğerleri kadar dürtüsel ve rasyonel olmadıkları da bilinmektedir.

3-002.jpg

KARE ŞEKLİ

Bu nispeten alışılmadık şekilde, tüm ayak parmakları yaklaşık olarak aynı uzunluktadır. Bu şekle sahip insanlar gerçek düşünürler olarak bilinir. Ayaklarınız böyle görünüyorsa, muhtemelen eleştirel düşünmede çok iyisinizdir. Bir karar vermeden önce tüm artıları ve eksileri tartmayı seviyorsunuz. Bu şeyleri düşünme yeteneği aynı zamanda sizi güvenilir ve güvenilir kılar.

4-001.jpg

UZANMIŞ AYAK

Bu şekil, nispeten uzun olması ve hafif çapraz ayak parmaklarına sahip olmasıyla bilinir. Diğer insanlarla çok fazla takılmayı sevmeyen içe dönük bir kişiliğe işaret eder. Sırlarınız olmasını ve her şeyi kendinize saklamayı seviyorsunuz. Ne yazık ki, bu şekle sahip insanlar genellikle oldukça tahmin edilemez olabilen ruh hali değişimlerinden muzdariptir.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR (1)
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
1 Yorum
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN