Beyin yakan optik illüzyon! Resimdeki leoparı kimse göremiyor! 13 saniyede bulabilir misin?

Beyin yakan optik illüzyon! Resimdeki leoparı kimse göremiyor! 13 saniyede bulabilir misin?

Bu optik illüzyonda gizlenmiş bir Leopar var. 13 saniye içinde gizli leoparı bularak gözlem becerilerinizi kanıtlayın. Yalnız gerçek zekiler bulabiliyor.

Optik illüzyonlar, beynimizin gerçeklikten farklı bir şey algıladığı görsel olgulardır. Bir şeylerin gerçekten orada olmadığını düşünmemiz için bizi kandırabilirler veya var olmayan şeyleri görmemiz için gözlerimizi kandırabilirler.

Optik yanılsama resimleri genellikle üçgenler, daireler, kareler, dikdörtgenler vb. gibi basit şekiller kullanılarak oluşturulur. Daha sonra bu şekiller, yanılsamayı oluşturmak için çeşitli şekillerde düzenlenir.

Amaç, gerçekte orada olmayan veya göz önünde saklanan şeyi görmektir. Aklınızı başınızdan alacak zorlu bir mücadeleye hazır mısınız? Resimdeki gizli leoparı bulun.

kapak-001.jpg

RESİMDEKİ GİZLİ LEOPARI BULABİLİR MİSİN?

Bu optik yanılsama görüntüsünde kayalık bir manzara görebilirsiniz. Bu akıllara durgunluk veren optik illüzyonda kayaların yanı sıra göz önünde saklanan bir Leopar da var. Amacınız 13 saniye veya daha kısa sürede resimdeki büyük kediyi bulmaya çalışmaktır. Zamanın şimdi başlıyor!

GİZLİ LEOPARI GÖRDÜNMÜ?

Leoparı gördün mü? Değilse, size bir ipucu vermemize izin verin. Görüntünün solunda uzanan kayaların etrafına bakmayı deneyin. Şimdi, leoparı buldun mu?

Optik illüzyonlar, beyni bir şeyi gerçekte olduğundan farklı algılaması için kandıran görsel olgulardır. Bu illüzyonlar, hareket ediyor veya şekil değiştiriyor gibi görünen basit modellerden fizik yasalarına meydan okuyormuş gibi görünen daha karmaşık görüntülere kadar pek çok biçim alabilir.

OPTİK İLLÜZYON CEVABI

Bazılarınız şimdiye kadar leoparı bulmuş olabilir. Ancak, bu görüntüde saklandığını bulamayan birkaç kişi de var. Gizli Leopar, kayalarla neredeyse aynı renktedir. Bu yüzden çoğunuz onu bulamamış olabilirsiniz. Aşağıdaki resme bir göz atın.

2-005.jpg

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN