Böyle benzerlik hiçbir yerde yok! Yüz Yıllık Mucize dizisinde şaşırtan benzerlik: Çocuğu olsa bu kadar benzemez dedirtti!

Böyle benzerlik hiçbir yerde yok! Yüz Yıllık Mucize dizisinde şaşırtan benzerlik: Çocuğu olsa bu kadar benzemez dedirtti!

Yayın hayatına başlayan ve büyük kesim tarafından sevilen Yüz Yıllık Mucize dizisi ile ilgili araştırmalar sürüyor. Peki Süreyya karakterinin gençliğini kim canlandırıyor? Tüm detaylar haberimizde.

Yüz Yıllık Mucize dizisinde Zerrin Tekindor'un gençliğini canlandıran oyuncu epey dikkat çekti! Bu kadar benzerlik olmaz diyen herkes merakla oyuncuyu araştırıyor. Peki karakteri kim canlandırıyor? Tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

YÜZ YILLIK MUCİZE SÜREYYA KARAKTERİ

Yüz Yıllık Mucize dizisi ilk bölümüyle geçtiğimiz hafta seyirciyle buluştu. Dizide Süreyya karakterinin gençliğini canlandıran oyuncu ile benzerlik herkesin dikkatini çekti. Zerrin Tekindor'un canlandırdığı Süreyya karakterinin gençliğini ise Cemre Gümeli canlandırıyor. Başrollerinde Ebru Şahin ve Birkan Sokullu gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizide Cemre Gümeli Zerrin Tekindor'a benzerliğiyle dikkat çekiyor. 

Zerrin Tekindor Cemre Gümeli Benzerliği

Yüz Yıllık Mucize dizisinde herkes yaşlanırken aynı kalan bir adamın hikayesi anlatılıyor. Dizide 1920, 1950, 1970, 2000 senelerine yer veriliyor. Genç oyuncu Cemre Gümeli'nin performansı da büyük beğeni topladı. Perşembe akşamları yayınlanan dizide Zerrin Tekindor ve Cemre Gümeli benzerliği ile ilgili binlerce yorum geldi. Twitter platformunda dizi ile ilgili birçok yorum yapılırken Tekindor ve Gümeli için sanki öz anne kız yorumları da yapıldı. 

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN