Bu burçlar çapkınlıkta Yalı Çapkını Ferit'i bile solluyor! İşte sevgiliyken dikkat edilmesi gereken burçlar

Bu burçlar çapkınlıkta Yalı Çapkını Ferit'i bile solluyor! İşte sevgiliyken dikkat edilmesi gereken burçlar

Bazı insanlar diğerlerine göre flört etmeyi çok daha fazla seviyor. Öyle ki bu durumdan hiçbir şekilde çekinme ya da utanma gibi huyları da yok. Peki, astrologlara göre en çapkın burçlar hangileri? İşte, çapkınlıkta Yalı Çapkını Ferit'i bile sollayacak kapasiteye sahip olan burçlar...

Bazı kişilere göre birden fazla kişiyle flört etmek hatta bir ilişki içindeyken başka insanlarla da yakın ilişkiler kurmak oldukça normal. Bu durum üzerine yoğunlaşan astrologlar, partner seçerken dikkat etmeniz gereken burçları ortaya koydu. İşte, astrologlara göre en çapkın olan burçlar...

TERAZİ BURCU

Burçlar aleminin en çapkını terazilerdir. Teraziler, en flörtöz ve çekici olan burçtur. Çünkü onlar yüzleşmeyi hiç sevmez bu yüzden de barışı korumak amacıyla sürekli sizin huyunuza giderler.

İKİZLER BURCU

İkizler, etraflarındaki herkes ile flört eden sosyal kelebekler olarak biliniyor. Ancak bu durum karşılarındakiyle ilgilendikleri anlamı taşımaz. Onlar biraz da zararsız eğlence arayışındadır.

pzt-h-9-1.jpg

KOÇ BURCU

Tutkulu yanlarıyla bilinen koçlar, bu yönleri sayesinde oldukça flörtözdür. Tutkulu ve dürtüsel koç, birinden hoşlandığı zaman geri duramaz. Koç, cinsel dürtü ile ilişkili gezegenlerden biri olan Mars tarafından yönetildiğinden, bu ateş burcu yeteneklerini gösterme veya sorumlu olma şansı bulduklarında flörtözlüklerini ortaya çıkarırlar. Bundan dolayı, koç burcu ile flört etmek istediğinizde, onların harekete geçmesi için hızla bir soru yöneltin ya da yeteneklerini görmek istediğinizi belirtin.

ASLAN BURCU

Aslanlar flört edecekleri zaman dikkat çekmeyi severler ve hedeflerindeki kişinin kim olduğunun bir önemi kalmaz. Aslanların oksijene ihtiyacı olduğunu gibi sevgi ve ilgiye de ihtiyaçları vardır. Bu yüzden flört etmek onlara insanların dünyasının merkezindeymiş hissi verir.

pzt-h-9-2.jpg

YAY BURCU

Özgürlüklerini seven yaylar sınırları zorlar ve utanmadan flört ederler. Yayların flört durumlarında incelikli bir yönleri yoktur. Abartılı ve sakar olan yaylar flört döneminde her şeyi çok ileriye götürebilir. Flört dönemindeki tavırları, daha sessiz olan burçlara abartılı ve itici gelebilir.

KOVA BURCU

Kovalar farkına bile varmadan flörtöz olabilecek burçlardır. Arkadaş canlısı olan kovalar genellikle flört ettiklerinin farkına bile varmazlar. Çünkü, onlar sadece arkadaşça davrandıklarını düşünürler. Meraklı olan kovalar, hakkınızda her şeyi bilmek istediği için sorular yöneltir. Bu durum size ilgi duydukları anlamına gelmez.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN