Bu burçlardan mutlaka uzak durun! İşte sağı solu belli olmayan o burçlar

Bu burçlardan mutlaka uzak durun! İşte sağı solu belli olmayan o burçlar

Astrolojide dengesiz burçlardan biri olmak son derece kolaydır, özellikle bu gün ve çağda, hayatımızda başka bir şeyi, önemli bir şeyi bariz bir şekilde göz ardı ederken, yoğun bir şekilde tek bir şeye odaklanmaya meyilliyiz. İşte ne yapacağı belli olmayan dengesiz o burçlar...

Astrolojik haritada zihinsel olarak güçlü olmayan burçlar vardır. Oldukça dengesizdirler ve ruh halleri çok kolay ve hızlı bir şekilde inip çıkabilir. Dengesiz olduğumuzda, bunun nedeni bir şeye çok fazla odaklanıp diğerine yeterince odaklanmamamızdır.

Bazı zodyak işaretleri, diğerlerine göre dengesiz bir yaşam tarzına çok daha yatkındır işte bunlar:

1. KOVA (20 OCAK - 18 ŞUBAT)

Kova kararsızdır ve ne yapacağına karar vermesi uzun zaman alır. Bu kararsızlıkları hiper analitikle sınırlanıyor, hayatlarında neyin doğru neyin yanlış olduğunu bulmaya çalışırken kendilerini kesinlikle harap ediyorlar.

Gerçekleşme eğiliminde olan şey, bir eylem planına karar vermeleri ve bu hedefe ulaşmak için diğer tüm fikirleri terk etmeleridir. Ama savaşın yarısında başarısız olacaklar, çünkü geçmişe bakıldığında, bunu "başka yoldan" yapmak istiyorlardı. Kova o kadar dengesizdir ki kendilerine zarar verirler.

5d9358a5c03c0e1538c1e556.webp

2.TERAZİ (23 EYLÜL - 22 EKİM)

İşin tuhafı, dengenin temsilcisi olan Terazi, tüm burçlar arasında en az dengeli olanıdır. Ölçekleri her zaman eşit değildir, tabiri caizse.

Terazi büyük niyetlerle yola çıkar, ancak kendinden şüphe duymaları ve güvensizlikleri nedeniyle sürekli olarak başarısız olurlar. Bir anlık güven, Terazi'nin kendinden şüphe etmesiyle her zaman sarsılır ve bu onları sürekli bir dengesizlik durumuna sokar.

3. OĞLAK (22 ARALIK - 19 OCAK)

İkinci olarak, kişinin kendini tahmin etmesi, tüm Oğlak doğumlu insanların çöküşüdür, çünkü bu süreç onları çözmeye başladığında çok kolay bir şekilde depresyona girebilirler.

Onlar süper özgüven ve sakatlayıcı özgüven eksikliğinin tuhaf bir dengesidir ve onları kötü dengeli seçimler dünyasına sokan şey, şu ya da bu şekilde asla uzlaşamayacakları gerçeğidir. Kazanmayı severler, ancak nevrotik yapıları çok dengesiz bir şekilde devreye girdiği için nadiren yaparlar.

basliksiz-9.jpg

4. BOĞA (20 NİSAN - 20 MAYIS)

Bu işaret sürülür; hırslı ve saldırgandırlar ve özel sürüş markaları çok tek görüşlü olabilir. Akıllarında bir amaç var ve ne kadar zor olursa olsun bu hedefe ulaşacaklar.

Ancak, hedeflenen hedefe giderken dikkat edilmesi gereken diğer her şeyi ihmal edecekler ve bu şekilde kendilerini tükenmiş ve tamamen dengesiz hissedecekler.

5. BAŞAK (23 AĞUSTOS - 22 EYLÜL)

Başak, seçimlerinden hiçbir zaman gerçekten rahat olmadığından, inanabilecekleri bir şey bulmak için ekstra çaba sarf etmeye özen gösterirler. İroni şu ki, ne kadar çok denerlerse, rahatlıktan o kadar uzaklaşırlar.

Bunun nedeni, Başak'ın kendi sezgilerine güvenmemesidir, bu nedenle kendileri için asla istikrarlı veya dengeli hissettiren bir durum yaratamazlar.

6. AKREP (23 EKİM - 21 KASIM)

Hepimiz Akrep'in kan istediğini biliyoruz ve ayrıca kanın elde edilmesinin her zaman kolay olmadığını da biliyoruz ve "kan" ile kastettiğimiz, Akrep'in diğer insanların talihsizliği için can atmasıdır.

Akrep'in arkadaşlarının ve ailesinin acısına o kadar büyük ihtiyacı vardır ki, yerine getirilmediğinde kendileriyle ne yapacakları hakkında hiçbir fikirleri yoktur. Çok dengesiz bir ruh hali!

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN