Eski Karı-Koca Murat Dalkılıç-Merve Boluğur Restleşti! İşte 6 Yıllık Öfke Patlaması

Eski Karı-Koca Murat Dalkılıç-Merve Boluğur Restleşti! İşte 6 Yıllık Öfke Patlaması

Ünlü şarkıcı Murat Dalkılıç eski eşi Merve Boluğur ile ilgili sessizliğini yıllar sonra bozdu. Takipçileri ikilinin ayrılığını Dalkılıç'a yüklerken, Dalkılıç kendisine çok sayıda gelen hakaret mesajları karşısında açıklama yaptı. Merve Boluğur'un san zamanlardaki tavırlarının nedenin Murat Dalkılıç olduğunu söyleyen takipçileri, Dalkılıç'ı topa tutmuştu. Dalkılıç ise eski eşi hakkında suskunluğunu bozdu. Boluğur ise eski eşin açıklamasından sonra bir açıklama yaptı. Bakın neler yazdılar?

Son zamanlarda ilginç paylaşımları ile sosyal medyanın dilinden düşmeyen oyuncu Merve Boluğur, çok fazla yorum alırken oklar eski Eşi Murat Dalkılıç'a yönelmişti. Boluğur'un her paylaşımın altına "Murat Dalkılıç yüzünden oldu" gibi yorumlar gelirken, Dalkılıç kendisini sorumlu tutan sosyal medya takipçilerine kendi hesabından açıklama yaptı. Eski eşim diye yazıya başlayan Dalkılıç, kendisine gelen mesajların artık hakarete gittiğini bundan dolayı açıklama yapmak zorunda kaldığını ifade etti. Bunun üzerine Merve Boluğur'dan da açıklama geldi. İşte detaylar.

muratdalkilicmervebolugur.jpg

MURAT DALKILIÇ-MERVE BOLUĞUR'DAN KARŞILIKLI AÇIKLAMALAR

2015 yılında Merve Boluğur'la evlenen Murat Dalkılıç 2017 yılında ani bir kararla boşanma kararı almıştı. İkilinin neden ayrıldıkları ise henüz bilinmiyor. Ayrıldıktan sonra bir daha açıklama yapmayan çift başka isimlerle aşk yaşamaya başladı. Murat Dalkılıç Hande Erçel ile uzun bir ilişki yaşarken, Merve Boluğur'un da farklı isimlerle adı çıkmıştı. Fakat ikilinin ilişkileri uzun süremedi. Ayrılık sonrası oyunculuğu bırak Merve Boluğur, bambaşka bir hayata kapı araladı. Sosyal medya hesabında ilginç videolar çeken Boluğur'un hala Murat Dalkılıç'ı unutamadığı iddia edildi.

mervebolugurkim.jpg

MERVE BOLUĞUR'UN TAVIRLARI DALKILIÇ'A BAĞLANDI

Merve Boluğur en son hayalim dediği şarkıcılığa adım attı. Çıkardığı Şşşş şarkısı ile sosyal medyada alay konusu olan Boluğur kendisine gelen eleştirilere kulak asmadı. Boluğur'un delirdiğini düşünen bazı kişiler ise bunun sebebinin Murat Dalkılıç olduğunu iddia etti.

muratdalkilicmerve.jpg

DALKILIÇ: HER GÜN NEFRET MESAJLARI ALIYORUM

Yıllardır sessizliğini bozan Dalkılıç, sosyal medya hesabından buna yönelik uzun bir açıklama paylaştı. Dalkılıç, kendisinin sürekli tehdit edildiğini ifade ederek yazısında şunlara yer verdi:

"Bir süredir tüm medya mecralarında eski eşim Merve'nin özgürce, canı nasıl istiyorsa öyle yaşadığı halini toplumla paylaşıyor olmasına hangi hakla "Bu kız delirdi" etiketiyle her gün her saat durmaksızın, her şeyin görünür olduğu mecralarla paylaşırsınız! Muhatabı bunları her gün görüyor hiç mi düşünmüyorsunuz? Asıl sizin bu atıflarınız ile herhangi bir insanın ne kadar üzülerek o hale dönüşebileceğinin farkında değil misiniz? Ne kadar tehlikeli olduğunuzun bir an önce farkına varıp, bu işe bir an evvel son vermenizi tüm kalbimle diliyorum! Bu atıflarınızın benimle olan ilişkisine gelince; ne sular akmış üstünden ki hakikaten şaka yapıyorsunuz diye düşünüyordum ilk zamanlar ama her gün ciddi ciddi yüzlerce nefret dolu mesajlar geldiği için bir açıklama gereği duydum. Hiçbir zaman ne yaparsanız yapın kendimi haklı çıkarmaya çalışmayacağım... Merve ne olursa olsun ailemin soyadını taşıdı. Bizim ayrılma nedenimizi canı isterse bir gün Merve açıklar. Şimdi yüksek müsaadenizle bırakın kendi hayatımızı istediğimiz gibi yaşayalım...

mervebolugurkimdir.jpg

BOLUĞUR: YAS TUTAN BİR KIZ İMAJI LANSE EDİLİYOR

Murat Dalkılıç'ın bu açıklamasından sonra Merve Boluğur'da bir açıklama paylaştı. Eski eşler yıllar sonra ilk defa karşılıklı paylaşımlar yaptı.

İşte Merve Boluğur'un o açıklaması

"Bugüne kadar kendimi var ettim. El alem ne der diye de yaşamadım. Siz benimle özgür ruhumu konuşacağınıza başka dedikodu malzemesi bulup kendinizi yaşayın. Çünkü 17 yaşımdan beri kimseye yaslanmadım, sevgi ilişkileri yaşayan kadın oldum. Bana yapılan algı operasyonuna ilk defa cevap veriyorum. Çok istesem girip bir diziye başrol oynarım, bunun derdi size mi düştü? Elimin tersiyle kaç kere de ittim ayrıca...Ya da erkek arkadaşım oluyor fakat nedense hep bir yas tutan kız imajı lanse ediliyor...Ya da içimden geldiği, kimseye zararım dokunmadan hareket edip psikolojik yaftamalar...Affedersin herkes kendi psikolojisinde boğulsun, el alemin ünlü olmaya çalışanları ayrı konuşur... Beni kıskanan herkes konuştu çünkü üzerimden senelerdir."

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN