Geçmişiniz için minnettar olun! Koç, boğa, yengeç, terazi, akrep ve balıklar... İşte 17 Hazı̇ran 2024 günlük burç yorumu

Geçmişiniz için minnettar olun! Koç, boğa, yengeç, terazi, akrep ve balıklar... İşte 17 Hazı̇ran 2024 günlük burç yorumu

Geçmişe gidebilseydiniz bu sefer her şeyi farklı bir şekilde yapacaktınız, değil mi? Elbette böyle bir seçeneğiniz yok ve zaten bu iyi bir şey de olmayabilir. Yaptığınız hatalar sizi şu anda bulunduğunuz yere getirdi ve bu hataları yapmamış olsaydınız, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlayacak konumda olmazdınız. Geçmişiniz için minnettar olun.

17 HAZİRAN 2024 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün, üzerlerine düşeni yapmadıkları takdirde başkalarını eleştirme dürtüsüne karşı koymanız tavsiye edilir. Eğer deniyor ama iyi yapamıyorlarsa, denediklerini unutmayın. Sizin kadar başarılı olamıyorlarsa, bu kesinlikle sinir bozucu olabilir, ancak bunun nedeni sizinle aynı beceri veya yetenek düzeyine sahip olmamaları olabilir. Bu yargılanacak bir şey değil - yardımınızı ve rehberliğinizi sunabileceğiniz bir durum. Böyle yapmak, işleri doğru şekilde halletmenin de en iyi yolu olacaktır.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Bugün olağanüstü sayıda işi bitirmek için kendinizi zorluyor olabilirsiniz. Gerçek bir teslim tarihi olsun ya da olmasın, başka seçenekleri düşünmüyorsunuz. Çok hırslısınız ve yavaşladığınız takdirde istediğiniz başarıyı yakalayamayacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Ancak kendinizi bu tür bir baskı altına sokmak, yaptığınız iş üzerinde olumsuz bir etkiye sahip olabilir. Kendiniz için daha nazik bir program oluşturmaya çalışın ve hızınızı yavaşlatın. Bu yöntem daha az üretken gibi görünebilir, ancak oldukça mükemmel bir şeye yol açacak ve hiçbir şeyi kaçırmayacaksınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Geçmişe gidebilseydiniz bu sefer her şeyi farklı bir şekilde yapacaktınız, değil mi? Elbette böyle bir seçeneğiniz yok ve zaten bu iyi bir şey de olmayabilir. Yaptığınız hatalar sizi şu anda bulunduğunuz yere getirdi ve bu hataları yapmamış olsaydınız, neyin işe yarayıp neyin yaramadığını anlayacak konumda olmazdınız. Geçmişiniz için minnettar olun. Her şeyi yeniden yapmak zorunda değilsiniz. Deneyimleriniz size yol gösterir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Bir süre önce kişisel bir ilişkinizde olan bir şey yüzünden hâlâ çok incinmiş ve öfkeli hissediyor olabilirsiniz. Siz hassas birisiniz ve bu tür yaralar derinlere iner. Kendinizi ihanete uğramış hissedebilir ve olayın bu yönünü atlatamadığınız için iyileşemeyebilirsiniz. Ayrıca, haksızlığa uğradığınızı bilmenize rağmen, durumla bağlantılı çeşitli konularda biraz suçluluk da duyabilirsiniz. Bugün ya da yakında, yaşananları bilen biriyle yapacağınız bir konuşma size daha önce kabul etmediğiniz şeyler sunacaktır. Bu, suçluluk duygusundan kurtulmanıza, incinmenin üstesinden gelmenize ve çok daha parlak bir geleceğe doğru ilerlemenize yardımcı olacaktır.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Çevik bir zihne ve yapabilirim tavrına sahip olduğunuz için çalışma konusunda hızlısınız. Kavraması daha zor olan yeni bir şeyle karşılaştığınızda, bunu hemen anlamadığınız için kendinize kızma eğiliminde olursunuz. Anlamakta zorlandığınız bir şeyi öğrenmenin ortasında olabilirsiniz, ancak biraz ara vermeniz gerekir. Üzerinizdeki baskıyı kaldırdığınızda her şey daha da kolaylaşacaktır.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Mevcut bir girişimle ilgili bazı kafa karışıklıkları olabilir. Bazıları çok mantıklı olsa da, gizemle örtülü bazı yönler vardır. Çabalarınızı durdurmanız gerektiğini düşünebilirsiniz çünkü bilgi eksikse veya mantıklı olmayan ve mantıklı bir sonuca varmayan şeyler varsa gerçekten yol alamazsınız. Sabırlı olun. Zamanla, bilmeniz gereken şeylerin açık hale geleceğini göreceksiniz ve hatta beklemediğiniz biri size yol gösterebilir.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

En ikna edici, en açık sözlü sunum bile ikna olmayacağına çoktan karar vermiş birini ikna etmeyecektir. Uyum sağlamaya çalıştığınız biri işinizi sürekli baltalıyor gibi görünüyor. Tüm uygun gerçekleri ve rakamları sunmuş ve kabul edilmesi için ateşli bir savunma yapmış olsanız bile, bu kişi sizi duymuyor ve sorun da bu. Eğer sesinizi duyuramazsanız, kimseyi hiçbir şeye ikna edemezsiniz. Çözüm ne mi? O kişiyi ikna etmeye çalışmayı bırakın.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Peşinde koştuğunuz bir hedefte başarılı olup olmayacağınıza yıldızlar karar vermez. Yıldızlar yolunuzu aydınlatsa da, sonuçta başarınız size bağlı olacaktır. Denemekten vazgeçtiğiniz bir şey için bahaneler üretiyorsanız, kendi iradenizle pes ettiğinizi kabul etmeniz gerekir - ilerlemeye devam ederseniz hiç kimse ve hiçbir şey sizi durduramaz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Büyük bir değişim neredeyse her zaman o küçük ilk adımla başlar. Bazı durumlarda bu ilk adım, niyetinizi dünyaya ya da sadece kendinize duyurmaktan başka bir şey değildir. Gerçekleştirmeyi hayal ettiğiniz bir şeyin büyüklüğü gözünüzü korkutuyor olabilir, ancak onu küçük parçalara ayırır ve ilk adımı atarsanız, bu o kadar da zor olmayacaktır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bir fikrinize halihazırda olduğu şekliyle bağlı kalıyor olabilirsiniz. Herhangi bir değişiklik yapmaya açık olmayabilirsiniz çünkü fikrinizin mevcut hali sizin için derin bir anlam ifade ediyor. Onu daha iyi hale getirebilecek küçük bir değişikliğe açık olmalısınız. Yarattığınız şeyi değiştirmenin bir yolunu bulursanız, yine de orijinal özünü koruyacaktır. Farklı bir rüya olmayacak, aynı rüya olacak ama daha da iyi olacak. Bazı yaratıcı değişikler yapmaya açık olun.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bir hayalinizi gerçekleştirebilmek için yeterince insan tanıdığınızı ya da yeterince iyi bağlantılarınız olduğunu düşünmüyor olabilirsiniz. İstediğiniz şey, güç veya yetki sahibi birinin size onay vermesini gerektirir. Sandığınızdan daha fazla insan tanıyorsunuz. Yapmayı umduğunuz şeyi dünyaya duyurmaya başlarsanız, tanıdığınız birinin ihtiyacınız olan biriyle bağlantısı olduğunu görebilirsiniz. Fikrinizi ortaya koyun, gerisi çorap söküğü gibi gelir.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Hayatınızda kendinizi sık sık umutsuz hissettiğiniz karanlık bir köşe var. Orada durmamaya çalışıyorsunuz ama bu zor olabilir. Zihninizi başka, daha iyi ve daha umutlu düşüncelere yönlendirebildiğinizde, bir süre için iyi olursunuz, ancak bu korkular ve o karanlık köşenin boşluğu kalır. Düşünmekten kendinizi alamadığınız karanlık boşlukta bir ışık parıltısının belirmesine hazır olun. O ışık kısa sürede büyüyerek hayatınızı hayal bile edemeyeceğiniz şekillerde dolduracak güzel, göz kamaştırıcı derecede parlayacaktır.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN