Kendinize güvenin ve güçlü olduğunuzun farkına varın! Koç, aslan, başak, terazi ve akrep! İşte 21 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Kendinize güvenin ve güçlü olduğunuzun farkına varın! Koç, aslan, başak, terazi ve akrep! İşte 21 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Güçlüsünüz ve takdir edilmeye layıksınız. Eğer bu durum umduğunuz gibi sonuçlanmazsa, o zaman bu sadece birinin sizin ne kadar özel olduğunuzu anlamaması ya da size layık olmaması meselesidir. Her ne olursa olsun, uzun vadede siz kazançlı çıkarsınız.

21 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Belki iş yerinde ya da bir iş düzenlemesinde nedeniyle, kendinizi başka birinin kaprislerinin merhametine kalmış gibi hissedebilirsiniz. Hiçbir şekilde savunmasız olmaktan hoşlanmıyorsunuz. Ancak şu anda hiç de savunmasız olmayabilirsiniz.

Böyle hissetmenize neden olan şey sadece durumu algılayışınız olabilir. Bir şeyi çok istiyorsunuz ve bu yüzden ona sahip olamayacağınız korkusu içinizde yükseliyor. Ama gerçek bu değil. Siz doğru yoldasınız. Güven eksikliğinin gidişatınızı engellemesine izin vermeyin.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Şu anda özel hayatınızdaki birine daha savunmasız tarafınızı gösterecek kadar güçlü hissediyor olabilirsiniz. Şimdiye kadar kalbinizi sıkı sıkıya korudunuz, ancak ne olursa olsun her şeyin yoluna gireceğini bilmenin ve kendinize güvenmenin zamanı geldi.

Güçlüsünüz ve takdir edilmeye layıksınız. Eğer bu durum umduğunuz gibi sonuçlanmazsa, o zaman bu sadece birinin sizin ne kadar özel olduğunuzu anlamaması ya da size layık olmaması meselesidir. Her ne olursa olsun, uzun vadede siz kazançlı çıkarsınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

İnsanların çoğunun sosyal yaratıklar olduğunu düşünme eğilimindeyiz. Arkadaş gruplarında, kulüplerde, organizasyonlarda ve iş yerindeki gruplarda bir araya gelme eğilimindeyiz. Siz de oldukça sosyal birisiniz. Çoğu insanla kolay ve keyifli bir şekilde anlaşıyorsunuz. Ancak herkes kendini başkalarına karşı bu kadar sevecen hissetmez.

Bazı insanlar oldukça utangaçtır. Bugün birinin utangaçlığını reddedilme ya da bir tür anti-sosyal davranış olarak algılamayın. Sıcak tavırlarınız buzları kırmak için gerekli olan şey olabilir.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Yapmanız gereken tüm işlerin üstesinden gelmek için bir adım daha ileri gidemeyeceğinizi hissettiğinizde ne yaparsınız? Şu anda bunu merak ediyor olabilirsiniz çünkü duygusal olarak yıpranmış olabilirsiniz. Yine de yapmanız gereken bazı şeyler var.

Öncelikle, eğer mümkünse ara vermenin bir yolunu bulun. Ama eğer mümkün değilse -ki şu anda olmayabilir- o zaman kendinize dönün ve ne kadar güçlü olduğunuzun farkına varın. Bir kilometre taşına ulaşmak için yalnızca biraz daha ilerlemeniz gerekir. Neredeyse vardınız. Biraz daha dayanın.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Ne ekersen onu biçersin. Sisteme sağladığınız girdi iyi değilse, arzu edilen bir sonuç alamazsınız. Bu her sistem için geçerlidir ve doğal olarak hayattaki pek çok şey için de geçerlidir.

Şu anda bir çabayı veya hedefi kötü düşüncelerle besliyorsanız, potansiyelini tam olarak gerçekleştiremeyebilirsiniz. İşiniz iyi ve çabanız güçlü olsa bile, onu beslediğiniz olumsuz düşünceler onun parlaklığını görmenizi engelleyebilir. Bu çabaya kattığınız şeyi değiştirmeye çalışın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

İnandığınız bir fikir veya planla ortaya çıktınız. Aslında bunun düşüncesi bile sizi heyecanlandırıyor. Muhtemelen bunu zihninizde canlandırmak ve hayal edebildiğiniz başarının tadını çıkarmak için biraz zaman harcadınız. Bu olasılık sizi o kadar heyecanlandırıyor olabilir ki bunu başkalarıyla paylaşmak ve onlardan geri bildirim almak istiyorsunuz. Belki de onaylanma arayışındasınız.

Eğer öyleyseniz, başkaları vizyonunuzu anlamayabileceği için henüz o noktaya gelmeniz akıllıca olmayabilir. Başlayın. İlerleyin. Ne yaptığınızı bildiğinizi hissetmeye başladığınızda, o zaman geri bildirim ve onay isteyin.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Tarihin galipler tarafından yazıldığı sıkça söylenir. Başka bir deyişle, tarihsel bir anda ayakta kalanlar genellikle yaşananların yazarlarıdır. Her şey onların bakış açısından anlatılır çünkü hikayenin kendi versiyonunu anlatan baskın ses onlardır.

İş hayatınızdaki biri yakın zamanda gerçekleşen bir sunumda ya da fırsatta size karşı galip gelmiş olabilir, ancak olayda sizin duyduğunuzdan daha fazlası olabilir. Normalde bunun bir önemi olmayabilir, ancak bu durumda var. Bir şekilde başarısız olduğunuzu düşünebilirsiniz ama öyle değil. Eğer araştırırsanız, hikayenin doğru anlatımını bulabilirsiniz.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Bugünü "hayatınızın geri kalanının ilk günü" olarak değerlendirmelisiniz çünkü tam olarak öyle. Evet, bu klişe bir düşünce, ancak şu anki misyonunuz için gerçeğin özü bu. Bundan önce ne olmuş olursa olsun, başarısız olduğunuzu düşünseniz de ve karşılaştığınız tüm zorluklara rağmen, bugün başarı için yeni bir şans getiriyor.

Bu andan önceki olumsuz her şeyi unutun ve yeniden deneyin. Bunu gerçekten yeni bir başlangıç olarak görürseniz, kendi hikayenizi yazabilirsiniz.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Mevcut bir çabaya katkıda bulunabilmek için sorumlu olmanız veya öncülük etmeniz gerekmiyor. Her ne sebeple olursa olsun, bir şeyler başardığınızı hissetmek için iş miktarı ve yoğunluğu da dahil olmak üzere herkesten daha fazlasını yapmanız gerektiği fikrini geliştirmiş olabilirsiniz. Ancak elinizden gelenin en iyisini yapmak için lider olmak zorunda değilsiniz.

Aslında, sadece kendi rolünüze konsantre olabilirseniz, katkıda bulunduğunuz şey bunun en değerli parçası haline gelebilir çünkü kendi rolünüze odaklanmak için zamanınız ve enerjiniz olacaktır.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Şüphe sizi gerçekten iyi bir fırsattan alıkoyuyor olabilir. Fırsatın kendisinden değil ama ondan en iyi şekilde yararlanma becerinizden şüphe ediyor olabilirsiniz. Belki de bazı konuları aşırı analiz ediyor ve size sunulan vizyonu gerçekleştirmek için gereken yetenek veya beceriler konusunda yetersiz olduğunuzu düşünüyorsunuz.

Ama belki de gerekenlere sahipsinizdir. Sonuna kadar gidebilir ve büyük bir başarı elde edebilirsiniz. Bir fırsatla ilgili her zaman birden fazla olasılık vardır. Denemek ve başarısız olmak, hiç denememekten daha iyidir.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Şu anda meydana gelen bazı sert veya rahatsız edici unsurları görmezden gelebilir veya en aza indirebilirseniz, bugünü muhteşem bir gün haline getirebilirsiniz. Karşılaştığınız bazı sıkıntılar kafanızı meşgul ediyor olabilir ve bu da doğru olandan ziyade yanlış olana odaklanmanıza neden oluyor.

Ancak doğru olan çok şey var. Odağınızı olumlu olan her şeye çevirirken karşınıza çıkan sorunlarla başa çıkabilirsiniz. Enerjinizi iyi olana yönlendirin, gerisi arka planda kalacaktır.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Sezgi değerli bir yetenektir ve siz bu konuda oldukça zenginsiniz. Hassas doğanız size bazen önceden biliyormuşsunuz gibi görünen bilgiler verir. Ancak siz bile bu yeteneğinizi dikkatli kullanmalısınız.

Sezgilerinizi kullanma konusunda çok iyi bir geçmişe sahip olsanız da, her zaman haklı değilsiniz. Bugün, bir kişi ya da bir fırsat hakkında güçlü hisleriniz olabilir. Eğer bir şeyin doğru olmadığını hissediyorsanız, hemen harekete geçmeyin.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN