Rüyada inşaat görmek ne anlama gelir? Evliliğe, uzun soluklu birlikteliğe işaret eder

Rüyada inşaat görmek ne anlama gelir? Evliliğe, uzun soluklu birlikteliğe işaret eder

Rüyada kaba inşaat görmek ve inşaat halinde ev görmek hayırlı olarak yorumlanır. Bazı tabirciler, rüyada inşaat görmeyi paraya yorumlarken, bazıları daha farklı olarak manevi yönde gelişmeye işaret etmişlerdir. İnşaat yaptığını görmek, yeni bir işe başlayacağın demektir. Bir inşaatın yıkıldığını görmek, dini vazifelerini yerine getirmediğine tabir edilir. İşte, rüyada inşaat görmenin tabiri...

Rüyada inşaat görmek rüya tabirleri içerisinde 'ferah' olarak yorumlanır. Rüyada boş arazide yapılmış inşaat halinde ev görmek, ev sahibi olacağına işaret eder. Rüyada inşaat gören kişinin eğer evi yoksa hayırlı kısmete kavuşacağına ve güzel bir eve sahibi olacağına işarettir.

RÜYADA İNŞAAT GÖRMEK

Rüya alimlerine göre rüyada inşaat görmek, bazı işlerin tekrar başlayacağına delalettir. Kişi, yarıda bıraktığı eğitimine dönebilir, boşandığı kişiyle tekrarda birleşebilir. Rüyada inşaat görmenin manası, elde olmayan sebeplerle bir kişiyi yormak kırmak manalarına da gelir. Rüyasında inşaat işçisi olarak çalıştığını gören kişinin, emeğinin karşılığını sonunda alacağına rivayet edilir. Rüya tabircileri, kişinin emeğinin kendisine çok fayda sağlayacağını, büyük işlerde yer alınacağını işaret etmişlerdir.

RÜYADA İNŞAAT YAPMAK

Rüyada inşaat yapmak, umudun kesilmemesi gerektiğine, yakın bir zamanda çarelerin geleceğine işaret edilmiştir. Yazarlara göre rüyada inşaat yapmanın anlamı, sıkıntı ve dertlerden uzun süreli olarak kurtulmaktır.

Uğraşılan bir işte başarıya ulaşmak, elde edilen zaferlere işaret olarak yorumlanır. Rüya sahibi için hayır olarak tabir edilmiş bu rüyanın öbür manası, girilecek işlerden kazanılacak mala ve tahmin edilemeyecek kadar ayrıntılı bir mirasa hikmettir. Kişinin, görmediği, hiç görmediği bir kişiden kendisine mal kalacağı manasına gelir.

RÜYADA İNŞAAT YAPILDIĞINI GÖRMEK

Güzel ve paranın müjde edileceği haberlere rivayet edilir. Kimi rüya yazarları, rüyada inşaat yapıldığını görmenin, kişinin heveslerinin tümünü gerçekleştirmesi manasına geldiğini belirtirler. Kimi alimlere göre rüyada inşaat yapıldığının görülmesi, kişinin kısmetinin açılması olarak yorumlanmıştır. Genel olarak rüyada inşaat yapıldığın görmek, zor zamanlarda sıkıntı çekmekten kurtulmaya delalet eder. Rüyayı gören birisinin evliliği, çocuk sahibi olması söz konusu olabilir.

RÜYADA İNŞAATIN ÇÖKTÜĞÜNÜ GÖRMEK

Genel tabire göre rüyada inşaatın çöktüğünün görülmesi, hayal kırıklığıdır. Kişinin hayal kırıklığı yaşamasına, parasının bitme aşamasına geldiğine delalet eder. Ayrıca alimler, rüyasında inşaat çöktüğünü gören kişinin bir belayla karşılaşmalarının muhtemel olduğunu ifade etmişlerdir. Rüyada inşaat çökmesi, uzun veya yakın süreli tüm hayallerde bir kopma olacağına, kişinin maddi yönden sıkıntıları olması nedeniyle, bunları gerçekleştiremeyeceğine delalet eder.

RÜYADA İNŞAAT İŞÇİSİ GÖRMEK

Rüyada inşaat işçisi görmek, Allah'ın yarattığı nimetlerden faydalanmaya yorumlanır. Kişinin, rüyasında inşaat işçisi görmesi, bazı basit hatalar yüzünden, sıkıntı çekilmesine delalet eder. Rüyada inşaat işçisi görmenin manası, sorun yaşanılan bir kişiyle girilen mücadelede sıkıntılar çekilmesine, etraftan gelen saldırılardan kurtulmaya, düşmanın kem gözünden kaçmaya rivayettir. Yazarlar, rüya sahibinin çok dikkatli olması gerektiği konusunda uyarılarda bulunmuşlardır.

RÜYADA İNŞAAT MAKİNESİ GÖRMEK

Herkes tarafından önemsiz olarak görülen bir konuya yatırım yapmak manasına gelir. Kişinin rüyasında inşaat makinesi görmesi, bazı basit işlerden elde edilecek çok önemli başarılara delalet eder. Rüya sahibinin emeğiyle çok zengin olacağına, etrafındaki insanları kıskandırabilecek kadar rahata ereceğine hikmet edilmiştir. Kimi alimler, rüyada inşaat makinesi görmenin, er ya da geç elde edilen paraya delalet ettiğini, sıkıntıların son bulacağını belirtirler. İnşaat makinesinin kullanıldığının görülmesi, dertlerden uzak bir yaşama işaret eder.

RÜYADA İNŞAATA GİRMEK

Rüya sahibinin alamayacağı riskler manasına gelir. Kişi, alamayacağı riskler için monoton bir hayat yaşar. Yazarlar, rüyayı gören kişinin bunu görmesinin faziletini, risksiz yaşamanın huzur getirmesi olarak belirtirler. Kişi risk alamadığından dolayı ne sıkıntılar yaşar, ne de kendisinden daha çok başarılı olan arkadaşları gibi olabilir. Tabirciler, kişinin bu duruma üzülmemesi gerektiğini, kendisine biçilen kaderin bu olduğunu yazdıkları kitaplarda belirtmişlerdir.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN