Şiddet iddialarının ardından atılmıştı: Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri mi dönüyor?

Şiddet iddialarının ardından atılmıştı: Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri mi dönüyor?

Eski eşi Amber Heard’e açtığı açtığı karalama davasıyla gündemden düşmeyen Johnny Depp, eski eşinin iddiaları nedeniyle Karayip Korsanlar’daki rolünü kaybettiğini ifade etmişti. Depp’in hayranları ise oyuncunun seriye dönmesi için imza kampanyası başlattı.

Dünyaca ünlü ABD'li aktör Johnny Depp’in eski eşi Amber Heard’e açtığı karalama davası yeni gelişmeler ve dikkat çeken detaylarla devam ediyor. Heard’ün kendisi hakkında yaptığı şiddet ve istismar suçlamaları nedeniyle Karayip Korsanları serisindeki Jack Sparrow rolünü kaybettiğini söyleyen Depp’e hayranlarından büyük destek geldi.

Ünlü aktörün popüler seriye ve ikonik karakterine dönmesi için imza kampanyası başlatan hayranları, 500 bin imza toplamaya çalışıyor.

'İDDİALAR YÜZÜNDEN İŞİMDEN OLDUM'

Depp, Karayip Korsanları serisinden eski eşi Heard'ün iddiaları yüzünden çıkarıldığını söyledi. Oyuncunun menajeri, bu iddialar yüzünden Depp’in 22 milyon dolar zarara uğradığını açıkladı.

'JOHNNY DEPP'İN YERİ DOLDURULAMAZ'

İmza kampanyasında şu ana kadar 435 bin adet imzaya ulaşıldı. Kampanyaya yapılan yorumlar arasında “Johnny Depp’in yeri doldurulamaz” ve “Johnny Depp için adalet” gibi ifadeler bulunuyor.

Hayranların hedefi 500 bin kişinin imzasını toplamak.

NE OLMUŞTU?

Johnny Depp, yıllardır Kaptan Jack Sparrow karakterine hayat verdiği Karayip Korsanları serisinden ve Harry Potter evreninde geçen Fantastik Canavarlar serisinden çıkarılmıştı. Depp, işlerini teker teker kaybetmesinin nedeninin eski eşi Amber Heard'ün kendisine yönelttiği şiddet suçlamaları olduğunu öne sürmüştü.

AMBER HEARD İÇİN DE 'KOVULSUN' KAMPANYASI

Eski eşi Johnny Depp'i kendisine şiddet uygulamakla suçlayan fakat dava sürecinde ortaya çıkan detaylar ve tavırlarıyla kamuoyunun antipatisini kazanan Amber Heard'e ise tepkiler çığ gibi büyüyor. "Amber Heard Aquaman 2 filminden çıkarılsın" kampanyasına imza atanların sayısı ise 3 milyonu geçti.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN