Şimdi kalbinizin sesine kulak verme zamanı! Koç, boğa, aslan, başak, terazi, akrep, oğlak.. İşte 4 Ekı̇m 2023 günlük burç yorumu

Şimdi kalbinizin sesine kulak verme zamanı! Koç, boğa, aslan, başak, terazi, akrep, oğlak.. İşte 4 Ekı̇m 2023 günlük burç yorumu

Saygı duyduğunuz birinin ilginizi çeken bir şeyde değer görmemesi, sizin değerleriniz ya da yargılarınızın yanlış olduğu anlamına gelmez. Hayatta çoğu zaman, başkaları için somut veya algısal bir değeri olmadığı için yapmaya çağrıldığımız şeyleri bastırmak kolaydır. Kalbinizin sesine göre karar vermelisiniz.

4 EKİM 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Sizin ilginç bulduğunuz bir şeyi yapma fırsatı, hayatınızdaki bir başkasına o kadar da ilginç gelmeyebilir. Bunun yerine cesaretinizi kırıyor, zamanınızı boşa harcadığınızı söylüyor olabilirler. Belki ortada kazanılacak bir şey yoktur ama sizin için durum farklıdır.

Saygı duyduğunuz birinin ilginizi çeken bir şeyde değer görmemesi, sizin değerleriniz ya da yargılarınızın yanlış olduğu anlamına gelmez. Hayatta çoğu zaman, başkaları için somut veya algısal bir değeri olmadığı için yapmaya çağrıldığımız şeyleri bastırmak kolaydır. Kalbinizin sesine göre karar vermelisiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

Umut ettiğiniz ve dilediğiniz bir şey gerçekleşmedi. Peki ya gerçekleşmiş olsaydı? Bu şey gerçekleşmiş olsaydı, hayatınızda ona yer olur muydu? Son zamanlarda hep çalıştınız, keyfiniz pek umurunuzda olmadı ve bu durum neşenizi ve hatta refahınızı azaltıyor olabilir.

Ancak kendinize biraz zaman ayırabilirseniz, hayatınızda ortaya çıkmasını istediğiniz şeyleri daha fazla görmeye başlayabilirsiniz. Bunun için yer açmalı ve buna hazır olmalısınız.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün birisi size beklediğiniz cevabı verebilir. Ancak ciddi olmadığı hissine kapılabilirsiniz. Kendisini baskı altında hissettiğini veya bir karara varmak için acele ettiğini düşünebilir ve tüm gerçeği öğrenememekten korkabilirsiniz.

Ancak bunu söylemek size düşmez. Önemli bir konuda bir cevap istediyseniz ve aldıysanız, elinizdekiyle yetinmek zorundasınız. Birinin davranışlarını tam olarak anlayamazsınız; yalnızca size verilenlere göre hareket edebilirsiniz.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

Sosyal çevrenizde, işinizde veya işle ilgili bir durumda değerlendirmediğiniz bir kozunuz olabilir. Öğrendiğiniz bir şeyi paylaşırsanız üstünlüğü ele geçirebilirsiniz. Bunu yapmama gerekçeniz gururunuz veya aşırı dürüstlük duygunuz olabilir.

Dolaylı olarak veya birinden izin almadan öğrendiğiniz bir şeyi paylaşmak istemezsiniz, ancak bu durumda kendi ihtiyaçlarınızı ve güvenliğinizi göz önünde bulundurmanız gerekir. Bu kozu kullanarak yanlış bir şey yapmış olmazsınız. Bu durumda, önce kendinizi düşünmelisiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

Arz ve talep yasası, bir şeyden bol miktarda bulunduğunda değerinin azaldığını söyler. Ancak bir şey kıt olduğunda ve elde edilmesi zorlaştığında değeri artar. Şimdi kendinizi bu şekilde düşünmeniz gerekiyor.

İş yerinde ya da başka bir entelektüel arayışta fikirlerinizi özgürce sunuyor, zihninizde yarattığınız şeyleri dağıtıyorsunuz. Yeteneğinizi daha iyi bir şey için kullanmanız gerekiyor. Sunduğunuz şey değerli, bu yüzden onu değerlendirme şekliniz hesaplı olmalı.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Bugün kesinlikle endişelenecek bir şeyiniz yok. Eğer bunun doğru olduğuna inanmıyorsanız ki muhtemelen inanmıyorsunuz, o zaman inanıyormuş gibi yapın. Şüpheciliğinizi bir süreliğine askıya alın ve hayal gücünüzü kullanarak kendinizi hafif ve sıkıntılardan arınmış hissedin.

Daha derin nefes alabildiğinizi, omuzlarınızın sanki üzerinden ağırlık kalkmış gibi dikleştiğini ve genel olarak daha rahatlamış hissettiğinizi fark edeceksiniz. Bunu her an yapabilecek güce sahipsiniz. Bunu yaptığınızda, sahip olduğunuz endişeleri çözmenin çok daha kolay olacağını da göreceksiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Birileri son zamanlarda ters giden bir şey için sizi suçluyor olabilir ve haklı da olabilirler. Ne olmuş yani? Bir hata yüzünden kendinizi kötü hissetmenizin kime ne faydası var? Neyin yanlış gittiğini biliyorsanız ve düzeltmek için elinizden geleni yapıyorsanız, bu konuda kötü hissetmeniz anlamsızdır.

Eğer hayatınızdaki biri yanlış giden bir şey hakkında sizi kötü hissettirmeye çalışıyorsa, bunun sizin değil onların sorunu olduğunu kabul edin ve yolunuza devam edin.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Doğa sizi seviyor. Varoluşunuzun gerçeği, özel olduğunuz ve yalnızca sizin yerine getirebileceğiniz eşsiz bir amacınız olduğu anlamına gelir. Şu anda böyle hissetmiyor olabilirsiniz, ancak kendinize buna inanıyormuşsunuz gibi davranmanız gerekir.

Amacınızı şu anda anlamıyor olsanız bile, bu amaçsız olduğunuz anlamına gelmez. Sizi olmanız gereken yere götürecek işaretleri görmeye başlamak için onları daha fazla aramanız gerekebilir. Rüyalarınıza ve zihninizin dolaştığı yerlere daha fazla dikkat edin. Kalbiniz yolu bulacaktır.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Son zamanlarda birinin size zamanını veya kaynaklarını sunma nedenini merak ediyor olabilirsiniz. Art niyetli olduklarını ve sizin için yapabileceklerinden bir şekilde faydalanacaklarını düşünebilirsiniz. Ama bunun gerçekten bir önemi var mı?

İlişkinin kendisi söz konusu olduğunda bu önemli olabilir, ancak bu kişinin yardımı size bir amaç için bir araç da sunabilirse, o zaman herkes kazanır. Şimdi ihtiyacınız olanı elde etmeye odaklanın, gerisini sonra düşünebilirsiniz.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Sporcular batıl inançları olan kişilerdir. Önemli bir maçtan hemen önce şanslı bir şey taşıdıkları, bir çift şanslı çorap giydikleri ya da bir ritüel gerçekleştirdikleri bilinmektedir. Eğer taşıdıkları, giydikleri ya da büyük bir galibiyet sırasında yaptıkları bir şeyse, bu eşyayı ya da ritüeli iyi talihlerine bağlarlar.

Ancak bu tür bir şans simgesinin gerçek gücü tamamen zihindedir. Bazen sadece şanslı hissetmek bile görünüşte şanslı bir sonuç getirebilir. Bugün başarı şansınızı artırmanın bir yolunu arıyorsanız bunu hatırlayın. İyi şansınız zihninizde!

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

Bir mahkemede, sanığın doğru ile yanlış arasındaki farkı anlama becerisi, nasıl yargılanacağını büyük ölçüde etkileyecektir. Şu anda yargılamanız gereken çok daha az karmaşık bir durum var. Kimse bir suç işlemedi, ancak hayatınızdaki biri yanlış bir şey yaptı ya da belki de sizin yanlış olarak gördüğünüz bir şey yaptı.

Ancak bu kişi sizi incittiğini veya bir şekilde size haksızlık ettiğini gerçekten anlamıyorsa ve bu nedenle kasıtlı değilse, o zaman gerçekten suçlayamazsınız. O kişiye karşı yumuşak davranırsanız, kendinize karşı da yumuşak davranmış olursunuz.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Bugün sadece kendiniz için bir şey yapmak bencillik olmayacaktır. Bir başkasının başı her derde girdiğinde ya da bunaldığında ona yardım etmeye kendinizi o kadar kaptırmış olabilirsiniz ki, bu doğal bir tepki haline gelmiştir.

Ama bu doğal değil. Bir alışkanlıktan başka bir şey değildir. Ve birileri size her ulaştığında onların isteklerine yanıt vererek, onların güvendiği bir kalıp oluşturdunuz ama bu kırılabilecek ve kırılması gereken bir kalıp. Bugün kendinize önem vermelisiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN