Söylemezsem Olmaz Arto neden yok, ayrıldı mı?

Söylemezsem Olmaz Arto neden yok, ayrıldı mı?

Beyaz TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında sunucu olarak görev alan Arto'nun programda olmaması dikkat çekti. İzleyiciler Arto'nun neden programda olmadığını nerede olduğunu araştırmaya başladı. İşte Arto hakkında merak edilen tüm detaylar…

Söylemezsem Olmaz programı hafta içi her gün Beyaz TV ekranlarında takipçileriyle buluşuyor. Programda sunucu olarak görev alan Arto’nun programda olmaması izleyicilerin dikkatinden kaçmadı. Arto neden programda yok? Arto programdan ayrıldı mı? sorularının yanıtı aranıyor. İşte Arto hakkında merak edilen tüm detaylar…

ARTO PROGRAMDAN AYRILDI MI?

Söylemezsem Olmaz programında sunuculuk yapan artık bu hafta programda yer almayacak. Sunucunun programda olmayacağını açıklayan isim ise ekip arkadaşı Bircan Bali oldu. Arto'nun Maami’de olduğunu belirten Bali, bu hafta programda yer almayacağını vurguladı.

Arto Neden Yok

ARTO KİMDİR?

Gerçek ismi Harutyan Dalga olan sunucu Arto ismi ile tanınıyor. Ermeni asıllı Türk vatandaşı olan Dalga, sahne ismi olarak Arto’yu kullanmaktadır. 1966 doğumlu olan Arto İstanbul'da dünyaya geldi.

Arto, İstanbul Bilgi Üniversitesi'nde Medya ve İletişim Sistemleri ile Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümlerinde eğitimini tamamladı. 1997 yılında ise sahnelerde görev almaya başlayan Arto, sivri dili nedeniyle sürekli gündemde yer aldığı. Ataberk Oral ile ortak olduğu Zilly adında bir gece kulübü işleten Arto’nun mekanı ise Beyoğlu'ndadır.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN