Uykusuzluk sizi hasta ediyor! Koç, aslan, boğa, ikizler, yengeç, oğlak, kova ve balıklar! İşte 22 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Uykusuzluk sizi hasta ediyor! Koç, aslan, boğa, ikizler, yengeç, oğlak, kova ve balıklar! İşte 22 Eylül 2023 günlük burç yorumu

Fazla uykuya ihtiyacınız olmadığını düşünen biri olabilirsiniz. Yapacak işleriniz olduğunda kendinizi uykudan mahrum bırakabilirsiniz. Başka bir deyişle, uykunun değerini gerektiği kadar takdir etmiyorsunuz. Eğer yıpranmış, huysuz ya da keyifsizseniz, bunun nedeni uykusuz kalmış olmanız olabilir. Bunu göz önünde bulundurmalı, uykunun kıymetini ciddiye almalısınız.

22 EYLÜL 2023 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart - 20 Nisan)

Ortalama olarak bir insan hayatının yaklaşık üçte birini uyuyarak geçirir. Bunun bir kısmı yatakta televizyon seyretmek ya da dönüp durmak olsa da, bu üretken olmadığınız önemli bir süredir ya da en azından siz bu konuya böyle bakıyor olabilirsiniz.

Fazla uykuya ihtiyacınız olmadığını düşünen biri olabilirsiniz. Yapacak işleriniz olduğunda kendinizi uykudan mahrum bırakabilirsiniz. Başka bir deyişle, uykunun değerini gerektiği kadar takdir etmiyorsunuz. Eğer yıpranmış, huysuz ya da keyifsizseniz, bunun nedeni uykusuz kalmış olmanız olabilir. Bunu göz önünde bulundurmalı, uykunun kıymetini ciddiye almalısınız.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan - 21 Mayıs)

İstediğiniz bir şeyi elde etmek için başka bir şeyden vazgeçmek zorunda kalacağınızı düşünüyor olabilirsiniz. Hayatta sık sık bunu yapmak zorunda kalırız. Para kazanmak için arkadaşlarımızla ve ailemizle geçirdiğimiz zamandan vazgeçeriz. Yaşadığımız yerden, yediklerimizden ve daha pek çok şeyden başka bir şey elde edebilmek için ödün veririz.

Şimdi istediğiniz bir şeyi elde etmek için takas yapmanız ya da ödün vermeniz gerektiğini düşünebilirsiniz, ancak buna gerek yok. Gerçekten ne istiyorsanız ona sadık kalın.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs - 21 Haziran)

Bugün aile hayatınızda bir aksaklık olabilir, ancak her şeyin en iyi şekilde sonuçlanacağına inanmalısınız. Kendinizi birbiriyle savaş halinde olan iki aile üyesinin ortasında bulabilirsiniz. Birinin ertelediği bir mesele olabilir. Bu, ele alınması gereken bir konudur.

Sizinle hiçbir ilgisi olmasa bile, müdahale etmek isteyebilirsiniz. Müdahaleniz sadece bir aile kararındaki tıkanıklığı gidermekle kalmayacak, aynı zamanda size de önemli bir fayda sağlayacaktır.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran - 22 Temmuz)

İş yerinde ya da başka bir resmi makamda yaşadığınız bir anlaşmazlık, sandığınızdan çok daha iyi sonuçlanacak. Aslında kartlarınızı doğru oynarsanız kesin olarak sizin lehinize sonuçlanacak.

Buna henüz inanmıyor olabilirsiniz çünkü şu anda karşınızdaki kişiyle aranızda çok fazla sürtüşme olabilir. Bu durum daha da ileri gidebilir ve düzelmeden önce hararetli bir tartışmaya dönüşebilir ama düzelecektir. Kendinize karşı dürüst olun. Özgün olun. Bundan çıkabilecek en iyi sonucu arayın. Bu aslında şer gibi görünen bir hayırdır.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz - 23 Ağustos)

The Sound of Music' albümünün My Favorite Things şarkısında Julie Andrews, "Parlak bakır ısıtıcılar ve sıcak yün eldivenler, İplerle bağlanmış kahverengi kağıt paketler, Bunlar en sevdiğim şeylerden birkaçı" diye şarkı söylüyordu. Şarkı daha pek çok favori şeyi sıralayarak devam ediyor.

Bazen, hayat sizin için de şu anda olduğu gibi sinir bozucu olduğunda, en sevdiğiniz şeylerin üzerinde durmak kadar basit bir şey büyük bir fark yaratabilir. Bu size umut, neşe duygusu ve dört gözle bekleyeceğiniz bir şey verebilir. Bugün ruh halinizi olması gereken yere yükseltmek için en sevdiğiniz şeyleri düşünmeye çalışın.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos - 22 Eylül)

Son zamanlarda bir grup içinde karşıt görüşünüzü dile getirmiş olabilirsiniz, ancak ciddiye alınmıyorsunuz. Kendi adınıza konuşmaktan korkmuyorsunuz ve büyük olasılıkla çoktan konuştunuz, ancak sesiniz ve talepleriniz görmezden geliniyor gibi görünebilir.

Bunun nedeni biraz kolay lokma olarak algılanıyor olmanız olabilir. Birileri sizin alçakgönüllü ve nazik kişiliğinizi manipüle edilmesi kolay biri olarak yorumluyor olabilir. Ama bu siz değilsiniz. Daha iddialı olmanız gerekebilir, ancak bu şekilde tam olarak ihtiyacınız olanı elde edebilirsiniz.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül - 23 Ekim)

Birinin ısrarcılığı sizi rahatsız etmeye başlıyor. Sizi gitmenizi istediğiniz yöne doğru değil, tam tersi yöne itiyorlar. Bu sizi rahatsız ediyor ve kızdırıyor. Bu yüzden sizi genellikle istediklerinin tam tersini yapmaya teşvik ediyorlar.

Bunun nedeni onların ısrarcı olması. Belki de zorladıkları şey hakkında o kadar güçlü hissediyorlar ki, size ilham vermek, sizi motive etmek ve sizi teşvik etmek istiyorlar. Kontrol gibi görünen şey aslında onlara bilgelik gibi geliyor olabilir. Bu olasılığa açık olun.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim - 22 Kasım)

Özel hayatınızdaki biri yüzünden girişmek istediğiniz bir işe girmiyor olabilirsiniz. Elbette bu kişi, sizi bir şekilde güvende tutmak amacıyla bunu yapıyor. Ancak korkacak bir şey yok.

Bir arkadaşınız ya da sevdiğiniz biri üstlenmek istediğiniz bir işi kabul etmese de, sizi korkutup geri adım attırmalarına izin veremezsiniz. Eğer bu size uyuyorsa, o zaman devam edin. Cesur olmalısınız çünkü risk alırsanız şans sizden yana.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım - 21 Aralık)

Kolay yol genellikle tercih ettiğiniz yol değildir. Ele almanız gereken bir konuyu çözüme kavuşturacaksa, dirençle karşılaşmaktan çekinmezsiniz. Gerekli olduğunda çatışmadan veya yüzleşmeden kaçınmazsınız.

Ancak bugün, bu sizin için en iyi yol olabilir. Kendinizi biriyle anlaşmazlık içinde bulursanız, duruma yatıştırıcı bir hava katmaya çalışın. Ne demek istediğinizi ya da isteğinizi belli edebilirsiniz ama zorlamayın. Uzlaşmacı ve diplomatik olursanız çok daha iyi bir sonuç alırsınız.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık - 20 Ocak)

Bir projede beklediğinizden daha hızlı ilerlemiş olabilirsiniz. Şimdi bir sonraki adımlarınızı planlamaya başlamak isteyebilirsiniz. Ancak acele etmek yerine, nefes almak için biraz zaman ayırmalısınız.

Mola verin. Bu deneyimi özümsemeye çalışın. Şimdiye kadar neler yaptığınızı, bu noktaya nasıl geldiğinizi ve tekrar yola koyulduğunuzda ne kadar çok şey başarabileceğinizi düşünün. Bu deneyimi aceleye getirmek yerine tadını çıkarırsanız, pek çok açıdan daha tatmin edici olacaktır.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak - 18 Şubat)

İş dünyanızdan biri sabırsızlanıyor. Henüz yapmamanız gerektiğini bildiğiniz bir hamleyi yapmanız için sizi zorlamaya çalışıyorlar. Sizi yıpratıyorlar ve bu yüzden kendinizden şüphe etmeye başlıyor olabilirsiniz.

O noktaya gelmeyin. Eğer şüpheleriniz varsa, geriye dönün ve bu noktaya nasıl geldiğinizi gözden geçirin. Şu anda bulunduğunuz noktayı ve neden böyle hissettiğinizi kendinize hatırlatın. Başkalarından onay almak daha sonraki bir aşama. Şu anda, hızı belirleyen ve yolu gösteren siz olmalısınız.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat - 20 Mart)

Şu anda sezgisel olarak yaklaştığınız bir işe bir girmek için güçlü bir çekim hissediyor olabilirsiniz. Güçlü bir altıncı hissiniz var ve bu his sizi neredeyse her zaman doğru yöne götürüyor. Ancak bu sefer o kadar da net olmayabilir.

Bu, bir ilişkiyle veya duygusal içeriği olan başka bir konuyla ilgili olabilir. Yapmanız gereken bir şey varmış gibi hissedebilirsiniz, ancak bunun kaynağı egonuz, hisleriniz veya benzer başka bir şey olabilir. Bu dürtünün peşinden gitmeden önce iyice düşünün. Zaten tam olarak olmanız gereken yerde olabilirsiniz.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN