Kadıköy'de seyir halinde giderken yanmaya başlayan motosiklet paniğe neden oldu

Kadıköy'de sebebi henüz belirlenemeyen nedenlerden ötürü seyir halinde giderken bir anda yanmaya başlayan motosiklet paniğe neden oldu. Adeta bir alev topuna dönen o motosiklet ise çevredeki vatandaşların cep telefonu kameralarına böyle yansıdı.

Seyir halinde giderken aniden yanmaya başlayan motosiklet paniğe neden oldu, olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Kadıköy’de Osmanağa Mahallesi'nde Çuhadarağa Sokakta meydana gelen olayda iddialara göre; seyir halindeki motosikletten, henüz belirlenemeyen bir nedenden dolayı dumanlar yükseldi. Kısa sürede hızla dumanın yerini bıraktığı alevler, motosikletin her yerini sardı.

MOTOSİKLET ALEV TOPUNA DÖNDÜ

Motosiklet sürücüsü ise alev topuna dönmeden önce motosikletten inerek kendisini ancak kurtarabildi. Çevredekilerin ihbarı üzerine bölgeye itfaiye ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen ekipler, alev alev yanan motosikleti hızlıca söndürmek için çalışma başlattı. Bölgeye gelen ekiplerin çalışmaların ardından çıkan yangın ise kontrol altına alındı.

İNCELEME BAŞLATILDI

Motosiklet, yangın sonucu metal yığınına döndü. Küle dönen motosiklet, olay yerine çağrılan çekici yardımıyla bölgeden uzaklaştırıldı. Yangınla ilgili inceleme başlatıldı. O anlar ise cep telefonu kameralarına böyle yansıdı.