01.07.2020  19:38
SON GÜNCELLEME: 
02.07.2020  04:50
KAYNAK: 
KARAR.COM

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'ın sosyal medya açıklamasına cevap: Hırsından spoiler verir

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'sosyal medyaya düzenleme' açıklamasına cevap verdi. İYİ Parti lideri Meral Akşener'in Netflix'teki "Dark" dizisine gönderme yaparak yaptığı paylaşıma yorum yapan Kılıçdaroğlu, "Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir" dedi.

+
-

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın YouTube, Netflix gibi platformlarla ilgili olarak yaptığı “Bu millete, bu ülkeye bu tür mecralar yakışmıyor. Onun için de bir an önce biz bunları parlamentomuza getirip, parlamentomuzdan bu tür sosyal medya mecralarının tamamen kaldırılmasını, kontrol edilmesini istiyoruz” açıklamasına CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan da tepki geldi.

Twitter hesabından Erdoğan'ın sözlerini de alıntılayarak paylaşımda bulunan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Netflix'in popüler dizilerinden Dark'a gönderme yaparak “Dark'ın son sezonunu bitirmeden Netflix'i kapatırsan vallahi gücenirim Sayın @RTErdogan” dedi.

"HIRSINDAN SPOILER VERİR"

Akşener’in bu tepkisine CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’ndan da destek geldi. Kılıçdaroğlu, Akşener’in sözlerini alıntılayarak “Aman Meral Hanım, şimdi hırsından spoiler verir” ifadelerini kullandı.

 

DİĞER HABERLER
Trump ve Macron, Doğu Akdeniz gerilimi görüştü
Yaşadığı dehşeti anlattı
Bunlar yeni ataklar değil!
Yerel önlemin tam zamanı
'E-5 üniversiteleri' doğdu
Üyev amcası göğsüne 'kama' sapladı
Şüpheli tutuklandı