Kripto borsasında parası olanlar dikkat! Tüm işlemler durdu: Binance'tan kötü haber

Kripto borsasında parası olanlar dikkat! Tüm işlemler durdu: Binance'tan kötü haber

Binance, dünya genelinde en popüler kripto para borsalarından biri olarak bilinmektedir. Ancak, şirket Avustralya'daki operasyonlarını durdurma kararı aldı ve bu durumu resmi olarak açıkladı. Ayrıntılar haberimizde...

Binance, kripto para dünyasında en çok kullanılan borsalardan biridir ve son zamanlarda Avustralya'daki faaliyetleriyle gündeme gelmiştir. Son aldığı kararla birlikte artık Avustralya'daki faaliyetlerini durdurduğunu duyurmuştur.

DonanımHaber'in haberine göre, Binance'ın bu kararının ardından Avustralya piyasa düzenleyicisi ASIC, bugün Binance'ın lisansının iptal edildiğini açıklamıştır. Yapılan açıklamalara göre, 14 Nisan itibariyle Binance'da Avustralya kullanıcıları yeni pozisyon açamayacak ve türev pozisyonlarını yükseltemeyecekler.

BINANCE CEO'SU DUYURDU

binance

Binance CEO'su Changpeng Zhao, Avustralya'dan çekilme kararıyla ilgili bir açıklama yaparak, Avustralya'daki kullanıcı sayısının sadece 104 olduğunu ve bu nedenle bu kararı aldıklarını belirtti. Zhao ayrıca, Binance'ın diğer ülkelerdeki faaliyetlerinin devam ettiğini ve Avustralya'dan çekilmenin küresel stratejileriyle ilgili bir karar olduğunu vurguladı.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN