Back To Top

Diğer Rize Haberleri

Rize’de Denizde Güvenlik Eğitimi Tatbikatı yapıldı
Rize’de Denizde Güvenlik Eğitimi Tatbikatı yapıldı Rize’de il genelindeki denizcilik meslek liseleri tarafından gerçekleştirilen denizde güvenlik eğitimi tatbikatı yapıldı.
Derenin yatağı değiştirilince balıkları kurtarmak köylüye düştü
Derenin yatağı değiştirilince balıkları kurtarmak köylüye düştü Rize’de ıslah için yatağı değiştirilen derede yaşayan balıkları kurtarmak için köylüler seferber oldu.
Rize’nin Fırtına Vadisi’ndeki yıkımlar devam ediyor
Rize’nin Fırtına Vadisi’ndeki yıkımlar devam ediyor Rize’nin Çamlıhemşin ve Ardeşen ilçelerindeki Dünya Doğayı Koruma Vakfı’nca (WWF) korunması gereken 200 ekolojik saha arasında gösterilen Fırtına Vadisi boyunca....
ÇAYKUR son 20 yılın en fazla çayını aldı
ÇAYKUR son 20 yılın en fazla çayını aldı Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nden (ÇAYKUR) yapılan açıklama ile 2019 çay sezonunda toplamda 230 bin ton yaş çay alımı ile son 20 yılın rekorunun kırıldığı dile....
Öğrenciler kendi gübresini kendisi üretiyor
Öğrenciler kendi gübresini kendisi üretiyor Rize’nin Güneysu ilçesinde başlatılan projeyle öğrencilerin kendi gübrelerini kendisinin üretmesi hedefleniyor.
Çay bahçesi çay bahçesi olalı böyle ilgi görmedi
Çay bahçesi çay bahçesi olalı böyle ilgi görmedi RİZE (İHA) – Sosyal medya paylaşımları ile meşhur olan Rize’nin Çayeli ilçesindeki çay bahçesi yaz sezonunun açılmasıyla yeniden turistlerin uğrak mekanı halinde geldi.
Turistler yağmur oldu Rize’ye yağdı
Turistler yağmur oldu Rize’ye yağdı Doğa harikası Ayder Yaylası ve dağların arasındaki Zilkale 9 günlük bayram tatilinde 80 bin 620 kişi ağırladı.
Rizeli’nin kuş sevgisi böyle olur
Rizeli’nin kuş sevgisi böyle olur Rize’den yuvasından ayrılan yavru kuşu koruma altına alan Rizeli İbrahim Er kuşu eliyle besleyerek sahip çıkıyor.
Fırtına Vadisi’nde tebligat engeline takılan yıkımlar bugün yeniden başladı
Fırtına Vadisi’nde tebligat engeline takılan yıkımlar bugün yeniden başladı Rize’nin Çamlıhemşin ve Ardeşen ilçelerindeki Fırtına Vadisi boyunca bulunan kaçak yapıların yıkımı için 20 Mayıs 2019 tarihinde başlanan ancak ’tebligat’ engeline....
Bayram tatili bitince Ayder’de yoğunluk yerini sessizliğe bıraktı
Bayram tatili bitince Ayder’de yoğunluk yerini sessizliğe bıraktı RİZE (İHA) – 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinin bitmesinin ardından Rize’nin en önemli turizm merkezlerinden Ayder Yaylası’nda turist yoğunluğu azalırken, yayla yöre....
Ayder’de otomobil eve girdi
Ayder’de otomobil eve girdi Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı ünlü turizm merkezi Ayder Yaylası’nda ilginç kaza kameralara yansıdı.
Rize’de trafik kazası: 1 ölü, 1 ağır yaralı
Rize’de trafik kazası: 1 ölü, 1 ağır yaralı Rize’nin Çamlıhemşin ilçesine bağlı Murat köyü yolunda meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybederken, bir kişi de ağır şekilde yaralandı.
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN