14.03.2020  16:33

Rüyada buz görmek ne anlama geliyor? Rüyada buz görmenin tabiri 

Rüyada buz görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir devam eden zorlu süreçlerden çıkarak rahata ereceğine delalet eder. Rüya tabircileri tarafından genellikle olumlu şekilde yorumlanan rüyada buz görmekle ilgili tüm merak edilenleri karar.com’da bir araya getirdik. İşte ayrıntılar…

+
-

Rüyada buz görmek, özellikle ekonomik açıdan çekilen sıkıntıların son bulacağına ve rüya sahibinin rahat bir nefes alacağına delalet eder. Haberimizde, kar buz görmek, denizin buz tuttuğunu görmek ve buz tutmuş su görmek gibi çeşitli rüya tabirlerini bulabilirsiniz…

RÜYADA BUZ GÖRMEK NE DEMEK?

Rüyada buz görmek, rüya sahibinin dert ve sıkıntılarından kurtulacağı anlamını taşır. Aynı zamanda, rüyada buz gören kişi, mutlu olacağı bir işe girer, güzel şeylerle meşgul olur, güzel dostluk ve arkadaşlıklar kurar.

Rüyada buz görmek, özellikle ekonomik açıdan ferahlamaya işaret eder ve rüya sahibinin kazancının artacağı, borçlarından kurtulacağı ve geçim sıkıntısı çekmeyeceği şeklinde yorumlanır.

KAR BUZ GÖRMEK

Rüyada kar buz görmek, rüyayı gören kişinin hem fiziksel hem de ruhsal açıdan tam bir iyilik halinde olacağına delalet eder. Rüyada kar buz gören kişinin evinde bolluk bereket hakim olur.

DENİZİN BUZ TUTTUĞUNU GÖRMEK

Rüyada denizin buz tuttuğunu görmek, rüya sahibinin tüm hayallerini gerçekleştireceği ve yaşam boyu sıkıntı yüzü görmeyeceği anlamını taşır. Aynı zamanda rüyada denizin buz tuttuğunu görmek, aile içinde karı koca arasında yaşanan ufak tartışmaların son bulacağı şeklinde yorumlanır.

BUZ TUTMUŞ SU GÖRMEK

Rüyada buz tutmuş su görmek, rüyayı gören kişinin emek edip çaba sarf ettiği konularda başarıya ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda rüyada buz tutmuş su gören kişi yardıma ihtiyaç duyan bir kişiye yardımda bulunur.

BUZDA KAYDIĞINI GÖRMEK

Rüyada buzda kaydığını görmek, rüya sahibinin bile bile kendini zarar sokacak işlere gireceği anlamını taşır. Ancak farklı bir yorumda ise, rüyada buzda kaydığını gören kişi yüklü miktarda kazanç elde eder.

BUZ KIRDIĞINI GÖRMEK

Rüyada buz kırdığını görmek, başarılarını patronlarına kanıtlayan rüya sahibinin terfi alacağı şeklinde yorumlanır.

DİĞER HABERLER
Beraber görev yaptığımız insanlar sessiz kalamaz
Alçak tonda 'tekbir' getirmekte fayda var
İstanbul'da trafiği kilitleyen kaza
Türkiye'den 5 ülke ile anlaşma
Ege Ordusu'nda FETÖ operasyonu
65 yaş üstü ve 20 yaş altı için Bakan Koca'dan açıklama
'Yunan devleti önce kendi barbarlığından kurtulmalı'