Canan Karatay ısrarla önerdi! Anne sütü kadar faydası var: Her gün bir bardak içen o hastalıklara yakalanmıyor

Canan Karatay ısrarla önerdi! Anne sütü kadar faydası var: Her gün bir bardak içen o hastalıklara yakalanmıyor

Türkiye'nin büyük bir ilgiyle takip ettiği ünlü diyetisyen ve uzman isimlerinden Prof. Dr. Canan Karatay, önemli bir konumda bulunmaktadır. Karatay, geniş bir kitleye önemli uyarılarda bulunarak kanser gibi birçok hastalığa karşı şifa sağlayabilecek öneriler sunmaktadır. İşte ayrıntılar...

Türkiye'nin takip ettiği popüler diyetisyen ve uzmanlardan Prof. Dr. Canan Karatay, sağlıklı beslenme ve kilo verme konularında milyonlara seslenmeye devam etmektedir. Son günlerde resmi sosyal medya hesapları üzerinden de sağlıklı beslenme ve besin önerileri sunmaktadır.

Karatay, "Anne Sütü kadar faydalı" dediği bir içeceği önererek seslenmiştir. Doğal besinlerden alınan besin değerlerinin bağışıklığı güçlendirmek ve hastalıklara karşı koruma sağlamak için önemli olduğunu vurgulamaktadır. Besinlerin faydalarını duyuran Prof. Dr. Canan Karatay, hangi besinlerin neye iyi geldiğini açıklamıştır.

Her sabah 1 fincan içildiğinde mucizeler yaratabileceğini belirtmiştir. İşte o süper besin...

O BESİN SAĞLIĞINIZA İYİ GELECEK

zeytinyağı

Prof. Dr. Canan Karatay, doğal ve işlenmemiş zeytinyağını "Ana sütünün aynısıdır" şeklinde tanımlamaktadır. Karaciğer yağının giderilmesinden mide ülserini önlemeye kadar birçok faydası bulunan zeytinyağını ısrarla önermektedir.

Zeytinyağının faydaları şunlardır:

Kanseri önleme konusunda faydalı olabilir.

Karaciğer yağını gidermede yardımcı olabilir.

Mide ülserinin önlenmesine katkıda bulunabilir.

Antioksidan kaynağı olarak bilinir.

Tüm vücut hücrelerini etkileyebilir.

Prof. Dr. Canan Karatay, zeytinyağını her sabah 1 fincan içilmesini önermektedir. İsteğe bağlı olarak yemeklere veya salatalara da ekleyebilirsiniz.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN