Ne olduğunu anlamadılar! Yolcular Batman yerine Amsterdam'a gidiyordu

Ankara'dan Batman'a gitmek isteyen yolcuları ring aracı yanlışlıkla Amsterdam uçağına götürdü. Uçakta yerlerini alan yolcuları son anda fark eden kabin ekibi büyük bir yanlıştan dönülmesini sağladı. Kabin ekibi tarafından fark edilmeseydi yolcular Batman yerine Amsterdam'a gideceklerdi.

Ankara'dan Batman'a gidecek yolcular hayatlarının şokunu yaşadı. Ring aracının hata yapması sonucu yolcular Amsterdam uçağına binerek yerlerini aldı. Kabin ekibi tarafından fark edilen durum sonrası 'Batman'a seyahat edecek yolcular lütfen acele bir şekilde kendilerini kabin ekibine bildirsinler' anonsu yapıldı. Bunu duyan yolcular yaşadıkları şok üzerine bir süre yerlerinden ayrılamadı. Bir kaç anons sonra yolcular uçaktan indi ve Amsterdam'a doğru yol aldı.

Yaşananlar bir yolcu tarafından kayda alınırken geçen diyalog dikkat çekti. Yolcu kayıt sırasında, "Şu an Ankara-Amsterdam uçuşundayız. Ring arabalarıyla uçağın önüne geldik. Bebek arabasını verecekken ağabeyin biri 'Batman'a değil mi?' diye sordu. Bizde, ağabey ne Batman'ı bu Amsterdam uçağı deyince, ne Amsterdam'ı ben Batman'a gidiyorum' diye yanıt verdi. Şu anda uçağın içinde Batman Amsterdam yolcuları tamamen karışmış durumda. Bütün Batman yolcularını tek tek çağırıyorlar. Bu da başımıza geldi" ifadeleri kullanıldı.