ŞOK markette dev indirim başladı! Beyaz peynir 70 TL'den 50 TL'ye düştü: O tarihe kadar yetişen alıyor!

ŞOK markette dev indirim başladı! Beyaz peynir 70 TL'den 50 TL'ye düştü: O tarihe kadar yetişen alıyor!

Ramazan Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte, ŞOK Market bugün çeşitli ürünlerde yüzde 50 indirim kampanyası başlattı. Kampanya dahilinde, normalde 120 TL olan bir ürünün fiyatı 60 TL'ye kadar düşürüldü. ŞOK Market, bu avantajlı fırsatın birçok ürün çeşidi için geçerli olduğunu müşterilerine duyurdu. İşte indirimli ürünler...

Günümüzde tereyağı, kıyma gibi ürünleri gramla, soğanı ise taneyle aldığımız düşünüldüğünde, vatandaşlar özellikle zincir marketlerin düzenlediği indirim kampanyalarını yakından takip ediyor. Bu sayede ihtiyaçlarını daha uygun fiyatlara karşılayabiliyorlar. ŞOK Market de bugün birçok üründe kayda değer indirimler yaptı. Hatta bazı ürün gruplarında yüzde 50'ye varan indirimler uygulandı. Bu fırsatı kaçırmak istemeyen müşteriler, ŞOK Market'in avantajlı kampanyasından yararlanarak alışverişlerini daha ekonomik hale getirebilirler.

İŞTE ŞOK MARKET'İN İNDİRİMLİ ÜRÜNLERİ

ŞOK Market, dün 120 TL fiyat etiketi olan birçok üründe yüzde 50 indirim yaparak müşterilerine avantajlı bir alışveriş imkanı sundu. Kampanya kapsamında özellikle genel temizlik ve kişisel bakım ürünleri, tereyağı, peynir gibi kahvaltılık ürünler ile en fazla tüketilen atıştırmalık ürünlerinde indirim yapıldı. ŞOK Market'in bugünkü indirim kampanyasında ise Loreal marka kişisel bakım ürünleri ile Down, Bingo gibi temizlik çeşitlerinde önemli indirimler yapıldı. İndirime giren ürünlerin detaylı listesi ise ŞOK Market'in kataloglarında yer almaktadır.

şok

şok

şok

şok

şok

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN