TV'de spor ekranı 24 Ekim 2021 Pazar günü dopdolu geçecek. Avrupa'daki derbi mücadeleleri futbolseverlere adeta şölen yaşatacak. İngiltere'de Manchester United-Liverpool, İspanya'da Barcelona-Real Madrid, İtalya'da Inter-Juventus ve AS Roma-Napoli, Fransa'da Marsilya-PSG, Hollanda'da Ajax-PSV, Rusya'da Zenit-Spartak Moskova, Yunanistan'da Olympiakos-PAOK maçları oynanacak. İşte, şifresiz canlı yayın maçları...
Televizyonda şifresiz ve şifreli yayınlanacak futbol maçları belli oldu. 24 Ekim 2021 Pazar günü dev maçlara sahne olacak. Futbolseverler, 'bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?' sorularının yanıtlarını merak ederken, birçok maçın S Sport, Bein Sports, Spor Smart'tan şifreli yayınlanacağını belirtelim. TFF 1. Lig maçlarını ise TRT Spor'dan şifresiz izlemek mümkün.
BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
24 Ekim 2021 Pazar günü
17.15 Barcelona - Real Madrid / Spor Smart - S Sport Plus
17.45 Ajax - PSV Eindhoven
18.30 Manchester United - Liverpool / S Sport 1
19.00 AS Roma - Napoli / S Sport 2
19.00 Fenerbahçe - Alanyaspor / Bein Sports 1
20.30 Olympiakos - PAOK
21.45 Inter - Juventus / S Sport 1
21.45 Marsilya - Paris Saint Germain / Bein Sports 2
25 Ekim 2021 Pazartesi günü
20.00 Beşiktaş - Galatasaray / Bein Sports 1
11.00 Kawasaki Frontale - Shimizu S Pulse Japonya J. League
11.30 Kapfenberg Bulls - St.Polten Avusturya 1. Ligi
13.00 Cerezo Osaka - Yokohama Marinos Japonya J. League
13.15 Twente - NEC Nijmegen Hollanda Eredivisie
13.30 Atalanta - Udinese İtalya Serie A S Sport 2
13.30 Fatih Karagümrük - Hatayspor Türkiye Süper Lig Bein Sports 1
13.30 Altınordu - Ümraniyespor Türkiye 1. Lig TRT Spor - Bein Sports Max 1
13.30 Samtredia - Dinamo Batum Gürcistan Erovnuli Liga
13.30 Shukura Kobuleti - Lokomotif Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga
13.30 FC Minsk - Slavia Mozyr Belarus Vysshaya Liga
14.00 Nice - Lyon Fransa Ligue 1 Bein Sports 3
14.00 Akropolis - Landskrona İsveç Superettan
14.00 St.Mirren - Glasgow Rangers İskoçya Premier Lig Uçankuş TV
14.00 Ufa - Rubin Kazan Rusya Premier Lig
14.00 Borussia Dortmund 2 - Viktoria Köln Almanya Bundesliga 3
14.30 Jahn Regensburg - Hannover 96 Almanya Bundesliga 2 Tivibu Spor 3
14.30 Sandhausen - Werder Bremen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports, beIN Connect, Tivibu Spor 5
14.30 St.Pauli - Hansa Rostock Almanya Bundesliga 2 Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 4
14.30 Antwerp - Club Brugge Belçika Pro League Tivibu Spor
15.00 Amorebieta - Real Sociedad B İspanya La Liga 2 La Liga 123
15.00 Mirandes - Almeria İspanya La Liga 2 La Liga 123
15.00 Sevilla - Levante İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart
15.00 Keşla - Qabala Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
15.00 Brondby IF - Kopenhag Danimarka Süper Ligi
15.00 Silkeborg - Odense Danimarka Süper Ligi
15.00 Vendsyssel - Helsingor Danimarka 1. Ligi
15.00 Flora Tallin - Kuressaare Estonya Premium Liga
15.00 Pisa - Pordenone İtalya Serie B
15.15 Luzern - St.Gallen İsviçre Süper Ligi
15.30 Dila Gori - Samgurali Gürcistan Erovnuli Liga
15.30 Cambuur - Feyenoord Hollanda Eredivisie
15.30 Vitesse - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie
15.30 TSV Hartberg - Rapid Wien Avusturya Bundesliga
15.30 LASK - Altach Avusturya Bundesliga
15.30 Zhodino - Rukh Brest Belarus Vysshaya Liga
16.00 Fiorentina - Cagliari İtalya Serie A S Sport Plus
16.00 Verona - Lazio İtalya Serie A S Sport 2
16.00 Antalyaspor - M.Başakşehir Spor Toto Süper Lig Bein Sports 2
16.00 Sivasspor - Adana Demirspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
16.00 Brentford - Leicester City İngiltere Premier Lig S Sport Plus
16.00 West Ham - Tottenham İngiltere Premier Lig S Sport Plus, S Sport
16.00 Lens - Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 3
16.00 Lorient - Bordeaux Fransa Ligue 1 Bein Sports 4
16.00 Reims - Troyes Fransa Ligue 1 Bein Connect
16.00 Rennes - Strasbourg Fransa Ligue 1 Bein Connect
16.00 Balıkesirspor - Bursaspor Türkiye 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
16.00 Brage - Sundsvall İsveç Superettan
16.00 Elfsborg - Sirius İsveç Allsvenskan
16.00 Hammarby - Östersunds İsveç Allsvenskan
16.00 Mjallby - Göteborg İsveç Allsvenskan
16.00 Dinamo Zagreb - Istra 1961 Hırvatistan 1. Ligi
16.00 Nykobing - F.Amager Danimarka 1. Ligi
16.00 Tabor Sezana - Maribor Slovenya 1. Ligi
16.00 Slovan Bratislava - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi
16.00 Aalesund - Sandnes Norveç 1. Ligi
16.00 Asane - KFUM Oslo Norveç 1. Ligi
16.00 Bryne - Raufoss Norveç 1. Ligi
16.00 Grorud - Fredrikstad Norveç 1. Ligi
16.00 Raufoss - Ranheim Norveç 1. Ligi
16.00 Stjordals Blink - Ull Kisa Norveç 1. Ligi
16.00 Strommen - Sogndal Norveç 1. Ligi
16.00 Drogheda - Derry City İrlanda Premier Ligi
16.00 Aris - Panetolikos Yunanistan Süper Ligi
16.00 Volos - AEK Yunanistan Süper Ligi
16.00 KGHM Zaglebie - Cracovia Krakow Polonya Ekstraklasa
16.00 Tabor Sezana - Maribor Slovenya 1. Ligi
16.00 Slovan Bratislava - Mikulas Slovakya Fortuna Ligi
16.30 Köln - B.Leverkusen Almanya Bundesliga Bein Sports Max 2, Tivibu Spor 3
16.30 Akhmat Grozny - Ural Rusya Premier Lig
17.00 Anderlecht - Beerschot Belçika Pro League
17.00 Randers - Aarhus Danimarka Süper Ligi
17.00 Westerlo - Virton Belçika 1. B Ligi
17.00 Ceske Budejovice - Slavia Prag Çekya 1.Ligi
17.00 Hradec Kralove - Teplice Çekya 1.Ligi
17.00 Viktoria Plzen - Jablonec Çekya 1.Ligi
17.00 Dinamo Kiev - Dnipro Ukrayna Premier Ligi
17.15 Barcelona - Real Madrid İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart
17.15 Reggina - Parma İtalya Serie B
17.30 Telavi - Torpedo Kutaisi Gürcistan Erovnuli Liga
17.30 Paços Ferreira - Arouca Portekiz Liga NOS
17.30 Basel - Lugano İsviçre Süper Ligi
17.30 Servette - Sion İsviçre Süper Ligi
17.45 Ajax - PSV Hollanda Eredivisie
18.00 Monaco - Montpellier Fransa Ligue 1 Bein Sports 3
18.00 Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi
18.00 Dunajska Streda - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi
18.00 Salzburg - Sturm Graz Avusturya Bundesliga
18.00 Kristiansund - Sarpsborg 08 Norveç Eliteserien Ligi
18.00 Rosenborg - Sandefjord Norveç Eliteserien Ligi
18.00 Stromsgodset - Bodo Glimt Norveç Eliteserien Ligi
18.00 Tromsö - Mjondalen Norveç Eliteserien Ligi
18.00 Valerenga - Haugesund Norveç Eliteserien Ligi
18.00 Radomlje - Mura Slovenya 1. Ligi
18.00 Melipilla - Universidad de Chile Şili Primera Ligi
18.00 Dunajska Streda - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi
18.15 OFI Crete - Lamia Yunanistan Süper Ligi
18.30 Stuttgart - Union Berlin Almanya Bundesliga Bein Sports 2, Tivibu Spor 3
18.30 Manchester Utd - Liverpool İngiltere Premier Lig S Sport
18.30 AIK Stockholm - Norrköping İsveç Allsvenskan
18.30 Varbergs - Malmö İsveç Allsvenskan
18.30 HJK Helsinki - Inter Turku Finlandiya Veikkausliiga
18.30 Lokomotiv Zagreb - Rijeka Hırvatistan 1. Ligi
18.30 Warta - Stal Mielec Polonya Ekstraklasa
19.00 Roma - Napoli İtalya Serie A S Sport 2
19.00 Fenerbahçe - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
19.00 Kocaelispor - Gençlerbirliği Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
19.00 FC Midtjylland - Sonderjyske Danimarka Süper Ligi
19.00 Municipal - Melgar Peru Primera-Apertura
19.00 Zenit - Spartak Moskova Rusya Premier Lig Rusya PL
19.15 Burgos - Huesca İspanya La Liga 2 La Liga 123
19.15 Ponferradina - Real Oviedo İspanya La Liga 2 La Liga 123
19.30 Real Betis - Rayo Vallecano İspanya La Liga Spor Smart
19.30 Saburtalo Tiflis - Dinamo Tiflis Gürcistan Erovnuli Liga
19.30 Genk - KAA Gent Belçika Pro League Tivibu Spor 4
20.00 Vizela - Benfica Portekiz Liga NOS
20.00 Universidad Nacional - Tijuana Meksika Premier Ligi - Clausura
20.00 Odds BK - Brann Norveç Eliteserien Ligi
20.00 Sparta Prag - Mlada Boleslav Çekya 1.Ligi
20.30 Bochum - E.Frankfurt Almanya Bundesliga Bein Sports 3, Tivibu Spor 3
20.30 Farul Constanta - Steaua Bükreş Romanya Liga 1
20.30 Olympiakos - PAOK Yunanistan Süper Ligi
21.00 Groningen - AZ Alkmaar Hollanda Eredivisie
21.00 Piast Gliwice - Legia Varşova Polonya Ekstraklasa
21.00 Waasland Beveren - Lommel Belçika 1. B Ligi
21.15 Cesar Vallejo - Alianza Huanuco Peru Primera-Apertura
21.30 Spal - Como İtalya Serie B
21.45 Inter - Juventus İtalya Serie A S Sport
21.45 Marsilya - PSG Fransa Ligue 1 Bein Sports 2
22.00 Las Palmas - Alcorcon İspanya La Liga 2 La Liga 123
22.00 Atletico Madrid - Real Sociedad İspanya La Liga S Sport Plus, Spor Smart
22.00 Nautico - Vasco Da Gama Brezilya Serie B
22.00 Remo - Ponte Preta Brezilya Serie B
22.00 Leuven - St.Truiden Belçika Pro League
22.00 Atletico Mineiro - Cuiaba Esporte Brezilya Serie A
22.00 Internacional - Corinthians Brezilya Serie A
22.00 Independiente Petroleros - Tomayapo Bolivya Premier Ligi
22.30 Portimonense - Estoril Portekiz Liga NOS
22.30 Colo Colo - Universidad Catolica Şili Primera Ligi
23.00 Austin FC - Houston Dynamo MLS Bilyoner TV
23.30 Tacoma Defiance - LA Galaxy 2 ABD USL Championship USL Championship
23.30 Alianze Lima - Sporting Cristal Peru Primera-Apertura