Back To Top

Diğer CES Haberleri

Amazon\'un Alexa\'sı Windows 10 bilgisayarlara geliyor
Amazon'un Alexa'sı Windows 10 bilgisayarlara geliyor Aamazon’un dijital asistanı Alexa Windows 10’la çalışan cihazlara gelerek Cortana ile rakip olmaya hazırlanıyor..
Hava yastıklı kemer Hip\'Air ile kalçalarınızı koruyun
Hava yastıklı kemer Hip'Air ile kalçalarınızı koruyun Helite firması kalça kırıklarını önlemek için hava yastıklı kemeri Hip’Air’i tanıttı..
CES 2018\'de birbirinden ilginç ürünler | Video
CES 2018'de birbirinden ilginç ürünler | Video .
Sony Xperia XA2 Ultra ve XA2 tanıtıldı
Sony Xperia XA2 Ultra ve XA2 tanıtıldı Sony CES 2018 kapsamında 120 derece açıya sahip ön kameralarıyla dikkat çeken 3 yeni orta sınıf telefonunu tanıttı..
E-Vone CES\'te akıllı ayakkabılarını sergiliyor
E-Vone CES'te akıllı ayakkabılarını sergiliyor Fransız merkezli şirket E-vone CES 2018’de düşme algılama ve uyarı sistemi bulunan GPS destekli akıllı ayakkabılarını tanıttı..
Nvidia oyunculara özel tasarladığı dev monitörü tanıttı
Nvidia oyunculara özel tasarladığı dev monitörü tanıttı Nvidia’nın BFGD (Big Format Gaming Display) adı altında tanıttığı 65 inçlik dev monitör Shield ile birlikte yüksek performans oyun deneyimi sunuyor..
HP bulut tabanlı oyun oynama servisini tanıttı
HP bulut tabanlı oyun oynama servisini tanıttı HP CES 2018’de bulut tabanlı oyun oynama sistemi olan Omen Game Stream hizmetini tanıttı..
Gelecek nesil Volkswagen araçlar Nvidia’dan güç alacak
Gelecek nesil Volkswagen araçlar Nvidia’dan güç alacak Volkswagen ve Nvidia CES 2018’de iş birliğine gittiklerini duyurdu. Gelecekteki araçlar sürücüsünü tanıyacak ve onun ihtiyaçlarına cevap verecek..
LG Display rulo haline getirilebilen ilk OLED TV’yi duyurdu
LG Display rulo haline getirilebilen ilk OLED TV’yi duyurdu LG Display CES 2018 kapsamında adeta bir poster gibi rulo haline getirebileceğiniz 65 inçlik 4K OLED televizyonunu tanıtmaya hazırlanıyor..
Acer dizüstü bilgisayar ailesini güncelledi
Acer dizüstü bilgisayar ailesini güncelledi Acer geçen yıl duyurduğu dünyanın en ince laptopu Swift 7 ile birlikte Nitro 5 ve Spin 3 modellerini güncelledi..
X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN