25.02.2020  17:53

AK Partili Meclis Üyesi Halil Oya partisinden istifa etti

Antalya Kepez Belediyesi'nin AK Partili Belediye Meclis Üyesi Halil Oya, kendisine karşı ayak oyunları yapıldığını söyleyerek partisinden istifa etti.

+
-

Antalya, Kepez Belediyesi'nin AK Partili Meclis Üyesi Halil Oya, kendisine karşı 'Ayak oyunları' yapıldığını belirterek partisinden istifa etti. Oya, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Meclis üyesi olduktan sonrası şahsıma karşı yapılan, ayak oyunları ve itibarsızlaştırma operasyonları sebebiyle bugün itibari ile Adalet ve Kalkınma Partisi'nden istifa ederek bundan sonraki Kepez Belediyesi Meclis üyeliğine bağımsız olarak devam edeceğim” dedi.

Sözcü'nün haberine göre Kepez ilçe Belediyesi’nin AK Partili meclis üyesi kendisine karşı “Ayak oyunları ve itibarsızlaştırma operasyonları” yapıldığı iddiasıyla partisinden istifa etti.

SERT AÇIKLAMALAR YAPTI

Oya, sosyal medya hesabından zehir zemberek bir açıklama yaparak istifa gerekçesini belirtti.

Halil Oya açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

*Bilindiği üzere kuruluşundan bu yana görev aldığım partimden, 31 Mart 2019 tarihinde yapılan yerel seçimlerinde Kepez Belediyesi Meclis üyesi oldum.

"AYAK OYUNLARI SEBEBİYLE İSTİFA EDİYORUM"

*Meclis üyesi olduktan sonrası şahsıma karşı yapılan, ayak oyunları ve itibarsızlaştırma operasyonları sebebiyle bugün itibari ile Adalet ve Kalkınma Partisi’nden istifa ederek bundan sonraki Kepez Belediyesi Meclis üyeliğine bağımsız olarak devam edeceğim.

*Ayrıca seçim döneminde beni desteği ile onurlandıran, yanımda olan Varsak, Kepez halkına teşekkürü bir borç bilirim. Her zaman yanlarında olduğumu belirtmek isterim. Tartışmayı da manasız ve boş buluyor, takdiri sizlere bırakıyorum. Kamuoyuna saygılarımla.

DİĞER HABERLER
Ankara'yı koruma paketi
18 ilde 39 yerleşim yeri karantinada
Milli Dayanışma Kampanyası'na bağışlar başladı
Bağışların hangi bankalara yapılacağı belli oldu
Milli Dayanışma Kampanyası'na SMS ile bağış mümkün
Bağış yapılacak hesap numaraları açıklandı
Bu da fatura kuyruğu!