Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümde Ankaralı intihar görevinde!

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümde Ankaralı intihar görevinde!

Kemal, göç kafilesini kontrol noktasından geçirebilmek için kendini feda etmeye karar verir. Ama bunun farkına varan biri vardır. İşte son fragman...

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm özeti, sosyal medyada yankı uyandırdı. Köylerinden kasabalarından edilmiş 20 bin Kıbrıs Türkü gibi Kemal ve ailesi de göç yolunda zulüm altında eksilerek yoluna devam etmektedir. Kemal bir yandan kafileye sahip çıkmalı diğer yandan kaçırılan karısı ve kızına bir an önce ulaşmalıdır.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 3. BÖLÜM 1. FRAGMAN

3. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Güçlü oyuncu kadrosuyla beğeni toplayan Bir Zamanlar Kıbrıs'ın 3. bölümü, 15 Nisan 2021 Perşembe günü saat 21.00'de TRT 1'de yayınlanacak. Fakat saat 20.00'de önceki bölümün özetinin izleyiciyle buluşacağını belirtelim. Bir Zamanlar Kıbrıs tüm bölümler izlemek için TRT'nin ücretsiz online platformuna göz atılabilir

Bir Zamanlar Kıbrıs son bölümde neler oldu, hatırlayalım: Ankaralı adaya ayak basar basmaz hem Lefkoşa'yı hem de göçenleri rahatlatmak için hamlelerine başlar. Bereli kahraman Kıbrıslı mücahitle kol kola girdiğinde Türkler ilk şoku atlatıp destansı vatan savunmalarını başlatır.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Bir Zamanlar Kıbrıs 3. bölüm özeti: Kızı ve karısının öldürüldüğünü düşünen Kemal'in şi mdi tek amacı vardır, durumu iyice ağırlaşan babasını ve gittikçe eksilen göç kafilesini, Ankaralı'nın kurduğu çadır kente sağ salim götürebilmek. Kemal, onları kontrol noktasından geçirebilmek için kendini feda etmeye karar verir. Ama bunun farkına varan biri vardır.

Ankaralı ise Lefkoşa'da biriken yaralıların ve Binbaşı Nihat'ın ailesinin naaşlarının Türkiye'ye sevk edilebilmesi için bir intihar görevine girer; adadaki İngiliz yüksek komiserliğini tek başına basacak, Türkiye'nin yardım uçağının yaralıları alıp kalkması konusunda onlara dair elindeki büyük kozu kullanacaktır. Bu kozun kaynağı Sovyetler Birliği'dir. Ankaralı'yı bu bölüm Sovyetler Birliği'nde görev yaptığı zamanlarda bir Azeri Türkü olarak izleyeceğiz.

İnci ve Müge, esirhaneden ilk kez dışarı çıkarken; Ankaralı'nın nişanlısı Ayşe ise aşkı için büyük bir çılgınlığın eşiğindedir.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 3. BÖLÜM 2. FRAGMAN

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN