Back To Top
Bitlis Belediyesinin parke çalışmaları devam ediyor

Bitlis Belediyesinin parke çalışmaları devam ediyor

 - Son Güncelleme: 09.10.2019 Çarşamba 12:06
Bitlis Belediyesinin parke çalışmaları devam ediyor
- A +

Bitlis Belediyesi tarafından cadde ve sokakların modern ve estetik bir görünüme kavuşması için yürütülen kilitli parke çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Kilit parke çalışmalarıyla ilgili bilgi veren Fen İşleri Müdürlüğü yetkilileri, “Belediyemizce başlattığımız yol yapım çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyoruz. Ekiplerimizce yürütülen çalışmalar kapsamında kazma, kumlama ve stabilize çalışmalarının ardından kilitli parke taşı ve bordür döşeme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Standartlara uygun yapılan çalışmalarımız ile ilimiz daha modern bir hale kavuşacak. Ekiplerimiz tarafından yapılan çalışmalar doğrultusunda Atatürk, Taş ve Yükseliş mahallelerinde parke taşı döşeme çalışmaları yapıldı. Zeydan Mahallesi Kat Sokakta kilit parke çalışmaları devam ediyor. Vatandaşlarımızın refahı için yaptığımız çalışmalara planlarımız doğrultusunda devam ediyoruz” dediler.

BİTLİS/İHAX

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN