Ne dediyse tuttu! Baba Vanga bu kez öyle bir kehanette bulundu ki tutarsa işimiz bitti

Ne dediyse tuttu! Baba Vanga bu kez öyle bir kehanette bulundu ki tutarsa işimiz bitti

Kehanetleri ile tüm dünyanın gündeminden düşmeyen ve 'Kör Kahin' olarak adlandırılan Baba Vanga'nın bu kehaneti tutarsa yandık. Ne söylediyse çıkan Baba Vanga'nın en son "Buzul altında donmuş bir virüs bilim adamları tarafından uyandırılacak" kehaneti de tuttu. Baba Vanga'nın bu kehaneti de tutunca herkes 2023 kehanetlerini araştırmaya başladı. Kör kahinin 2023 yılı için söyledikleri herkesin kanını dondurdu. Bu sefer öyle bir kehanette bulundu ki yutarsa tüm dünya yok olacak!

Dünya genelinde en çok tanınan isimlerin başında gelen ve gözlerindeki körlük nedeniyle 'Kör Kahin' olarak adlandırılan Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri arasında yer alan 'Zombi Virüs' kehaneti tuttu. 48 bin yıldır uyuyan virüs Sibirya'daki buzullar eriyince ortaya çıktı. Baba Vanga'nın bu kehaneti de tutunca herkesin aklına 2023 kehanetleri geldi. Baba Vanga 2023 yılı için öyle bir kehanette bulunmuş ki kanınız donacak. Eğer bu olursa tüm dünya yok olacak. İşte Baba Vanga'nın 'tuttu' denilen 2022 kehaneti ve 2023 kehanetleri...

NE DEDİYSE GERÇEKLEŞİYOR!

Gözlerindeki körlük nedeniyle 'Kör Kahin' olarak anılan Baba Vanga'nın 2022 yılı için söylediği kehanetler tüm dünyanın gündemine oturdu. Bulgaristan uyruklu olan Baba Vanga'nın virüs 'Zombi Virüs' kehantedi de tuttu. Sibirya'da buzulların erimesiyle 48 bin yıllık uykuda olan virüs canlandı. Bu kehanet gerçekleşince Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri en çok merak edilen konu haline geldi. Bizde sizler için bu kehanetleri derledik. İşte Baba Vanga'nın 2023 kehanetleri;

48 YILLIK VİRÜS UYKUSUNDA UYANDI

Söyledikleri ile herkesin dikkatini çeken kör kahin Baba Vanga, yıllar öncesinden ortaya çıkacak olan felaketi söylemişti. Baba Vanga Sibirya'da ölümcül bir virüsün keşfedileceğini söylemiş ve uyarılarda bulunmuştu. Sibirya'da buzulların erimesiyle 48 yıllık uykuda olan virüs uyandı. Baba Vanga'nın öngörüsüne göre virüs yayılacak ve hızla kontrolden çıkacaktı. Baba Vanga'nın bu kehanetinin ilk etabı geçtiğimiz günlerde bilimsel araştırmayla gerçekleşti.

kmgggf-15.jpg

DÜNYANIN EN BÜYÜK İKİNCİ VİRÜSÜ

Baba Vanga'nın kehanetine göre Sibirya'da virüs keşfedilecek ve tüm dünyayı etkisi altına alacaktı. Beklenen ilk sinyal geldi. Sibirya'da ortaya çıkan virüsün 48 bin 500 yıl donmuş halde uyuduktan sonra yeniden ortaya çıktığı kaydedildi. Uzmanlar yıllar öncesinden gelen virüslerin yeni bir pandemi oluşturma tehlikesine dikkat çekti. Araştırmacılar virüsün şuana kadar bulunan virüslerin arasında en büyük ikinci virüs olduğunu kaydetti. Bu virüsün hayvandan veya bitkilerden insanlara bulaşabileceği ifade edildi.

Sibirya'daki virüsü bildiği bilim adamlarının açıklamaları ile netleşen Baba Vanga 2023 yılı için de kehanetlerde bulunmuştu. 2022 kehaneti gerçek olunca 2023 kehanetleri bu kez endişe yarattı. Bulgar kahin Çernobil nükleer faciasını, Prenses Diana'nın ölümünü, Sovyetler Birliği'nin dağılmasını, 11 Eylül saldırılarını ve Brexit'i de bilmişti. Bulgar kahin bakın 2023 yılı için neler söylemiş:

2023 KEHANETLERİNİ DUYUNCA KORKUDAN TİTREYECEKSİNİZ

Baba Vanga, 2023'te Dünya'nın yörüngesinde bir şekilde bir değişiklik yaşanacağını tahmin etti, ancak bunun detayları verilmedi. Baba Vanga'nın bu kehaneti gerçekleşirse yıkıcı sonuçları olabilir. Eğer, Dünya Güneş'e biraz daha yaklaşırsa, artan radyasyon ve yükselen sıcaklıklar felakete neden olabilir. Bu, buzulların hızla erimesine, deniz seviyelerinin yükselmesine ve değişimle başa çıkmak için küresel bir acil durum oluşmasına neden olacaktır. Diğer taraftan, Dünya Güneş'ten biraz daha uzaklaşırsa, saatlerce süren karanlığın olduğu bir buzul çağına girecek ve Dünya'daki yaşam için çok farklı bir dizi feci etkiye neden olacaktır.

Baba Vanga'nın ayrıca "büyük bir ülkenin" insanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları yapacağını ve bunun da binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağını öngördüğü iddia edildi. Birleşmiş Milletler Biyolojik Silahlar Sözleşmesi bu tür deneylerin yapılmasını yasaklıyor.

GÜNEŞ FIRTINASI YAŞANACAK

Bulgar kahinin bir başka tahminini ise Dünya gezegeninde daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte büyük bir Güneş fırtınasının yaşanacağı oluşturuyor. Güneş fırtınası sebebiyle, Dünya üzerindeki elektrik ve internet sistemleri zarar görebilir, ayrıca uzaydaki istasyonlar, uydular ve astronotlar da güneş fırtınasından olumsuz etkilenebilir. Ancak, Baba Vanga'nın öngördüğü bu daha güçlü Güneş fırtınaları, tüm teknolojik sitemlere yıkıcı bir şekilde zarar verecek sistem. Bazı uzmanlar bu boyutta patlamaların dünyayı karanlık çağlara yeniden döndürebileceğini belirtiyor.

kmgfgfgf-98.jpg

ÜREME ŞEKLİ DEĞİŞECEK

Baba Vanga'nın 2023 için bir iddiası ise ürpertici. Baba Vanga'ya göre 2023 yılında normal doğum yasaklanacak ve bebekler laboratuvarda 'üretilecek.' Baba Vanga'nın kehanetine göre hükümet liderleri tüm insan yaşamının bir laboratuvarda gerçekleştirilmesi çağrısında bulunacak.

NÜKLEER PATLAMALAR MEYDANA GELECEK

2023 için yaptığı pek çok öngörü arasında, Baba Vanga'nın potansiyel bir nükleer santral patlaması konusunda uyardığı öne sürüldü. Bu ürkütücü tahmin, Çernobil felaketiyle ilgili diğer tahmininin ardından geldi. Bu kehanet, özellikle Rusya ve Ukrayna savaşının yaşandığı bu dönemde oldukça korku verici. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkenin toprak bütünlüğünü korumak için her türlü silahı kullanacağını söylemesinin ardından dünyada nükleer savaş korkusu arttı. 1979'da yazar Valentin Sidorov ile yaptığı söyleşide Vanga ?Her şey buz gibi çözülecek, sadece bir tanesine dokunulmayacak. Vladimir'in ve Rusya'nın görkemi. Çok fazla insan kurban edilecek. Rusya'yı kimse durduramaz. Her şey onun tarafından yoldan kaldırılacak ve sadece tutulmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın efendisi olacak? demişti.

Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN