Back To Top
Sunucuya koalayı 'vahşi ayı' diye tanıttılar

Sunucuya koalayı 'vahşi ayı' diye tanıttılar

 - Son Güncelleme: 14.01.2020 Salı 11:17
Sunucuya koalayı \'vahşi ayı\' diye tanıttılar
- A +

Vahşi Yaşam Parkı’nı ziyaret eden tv sunucusu Debi Edward’a park çalışanları ilginç bir şaka yaptı. Görevliler bir koalayı ‘zehirli dişleri olan vahşi ayı’ olarak tanıttı.

İngiliz televizyon sunucusu Debi Edward, yangınları haber yapmak için ekibiyle birlikte Avustralya’ya gitti. Edward, Kanguru Adası'nda bulunan Vahşi Yaşam Parkı’nı ziyaret etti.

Park çalışanları, haberin bir bölümünde kullanmak için kendisine getirilen koalayı ‘zehirli dişleri olan vahşi bir ayı’ olarak tanıttılar. Bu vahşi ve saldırgan türün koalaların kuzenleri ve ağaçlardan aniden düşerek insanlara saldıran ‘Düşen Ayı’ olduğu belirtildi. Debi Edward, üzerine özel kuvvetlerin giydiği türde bir koruyucu kıyafet giydi ve koalayı kucağına aldı. Kısa bir çekimden sonra, görevlilerin koalayı hiçbir önlem almadan kucağına geri aldığını gören sunucu kendisine şaka yapıldığını anladı.      
 


X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN