Acil nakite mi ihtiyacınız var? Fırsat diye buna denir! O banka en kolay kredi veren banka! Başvuru yapanlara 100 Bin TL anında ödenecek!

Acil nakite mi ihtiyacınız var? Fırsat diye buna denir! O banka en kolay kredi veren banka! Başvuru yapanlara 100 Bin TL anında ödenecek!

Kredi kullananlara müjdeli haber verildi. Başvuruda bulunan kişilere 100 bin TL şartsız koşulsuz ödeme yapılacağı duyuruldu. İşte koşulsuz kredi hakkında merak edilen tüm detaylar…

Başvuruda bulunanlara 100 bin TL şartsız koşulsuz ödeme yapılacağı açıklandı. Bankaların sunmuş olduğu yeni kampanyalar vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. İhtiyaç kredisi almak isteyen vatandaşlar 24 ay vade seçeneği ile 100 bin TL kredi çekebilmektedir.Başvurularınız neticesinde yapılan planlamalar ile ne kadar kredi alacağınız konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet bankacılığı ve SMS ile kolayca başvuru yapabilirsiniz. İşte koşulsuz kredi hakkında merak edilen tüm detaylar…

YAPI KREDİ'DEN MÜJDELİ HABER GELDİ

Banka müşterilerinin kredi notunun 1400 üzerinde olması durumunda kredi talebinde bulunabilmektedir. Kredi başvuruları için SMS göndererek kredi talebinde bulunabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız, aylık geliriniz ve doğum tarihiniz ile birlikte arada boşluk bırakarak 14 11’e mesaj atabilirsiniz. Kolayca SMS başvurusu yaparak anında ihtiyaç kredisini sahip olabilirsiniz. Internet bankacılığı yoluyla kredi hesaplaması yapabilirsiniz.

Koşulsuz kredi

AKBANK 100 BİN TL KREDİ FIRSATI

Akbank müşterilerinin yüzünü güldürüyor. Akbank Direkt uygulaması üzerinden giriş yapan vatandaşlara 100.000 TL ihtiyaç kredisi verilmektedir. Akbank hesabı üzerinden alacağınız internet bankacılığı şifresi ile birlikte 24 ay vade seçeneği ile ihtiyaç kredisi kampanyasına katılabilirsiniz. Akbank Direkt uygulaması üzerinden işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz. Ayrıca telefonunuz üzerinde SMS göndererek de Akbank kredi kampanyasında yararlanma imkanınız bulunmaktadır. Kredi yazıp boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı yazdıktan sonra 44 25’e SMS atabilirsiniz.Yapılan başvurular incelendikten sonra vatandaşlar 100.000 TL'ye kadar kredi çekebilmektedir.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN