18.01.2020  14:36

Çıplak ayaklı katil kamerada

Küçükçekmece’de evinde vurularak öldürülen Orçun Yaman’ın katil zanlısı yakalandı. Olay öncesi Yaman’ın katil zanlısıyla eve girdiği görülürken cinayetin ardından zanlının ayakkabılarını bile giymeden kaçtığı kameralara yansıdı.

+
-

Küçükçekmece Atakent Mahallesinde bir sitede 14 Ocak’ta işlenen cinayetin zanlısı yakalandı.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğine bağlı ekiplerin, olay yerinde bulunan güvenlik kamerası görüntülerinin incelenmesiyle eşkalini belirledikleri şüpheliyi dün akşam saatlerinde düzenledikleri operasyonla kıskıvrak yakaladı.

20-01/18/aw912306_01.jpg

İNTERNETTE TANIŞIP BULUŞTULAR

Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğünde ifadesi alınan katil zanlısı Onur D. (29)’nin cezaevinden kısa süre önce çıktığı ve 20 adet suç kaydı olduğu belirlendi.

Katil zanlısı ifadesinde, Orçun Yaman ile internet üzerinden tanıştığını, olay günü şahısın evine gittiklerini ve eğlenmeye başladıklarını, bir süre sonra aralarında tartışma çıkınca yanında getirdiği silahla Orçun Yaman’ı karnından vurarak oradan ayrıldığını itiraf etti.

20-01/18/aw912306_05.jpg

Orçun Yaman’ın katil zanlısı Onur D. emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

TELAŞTAN AYAKKABILARINI BİLE GİYEMEDİ

Öte yandan güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, Orçun Yaman ve Onur D.’nin binaya girdikleri ve bir süre Onur D.’nin ayağında ayakkabıları olmadan hızlıca oradan ayrıldığı görüldü.

20-01/18/aw912306_06-1.jpg

İSTANBUL/İHA

 

 

DİĞER HABERLER
İstanbul aktarmalı gitmiş
Alçak saldırıda kan donduran ayrıntı
Vurulacak bilgisi geldi önlem alınmadı
Şehadet haberi Tokat'a ulaştı
Mersin'e bir şehit acısı daha düştü
Türkiye'ye hava savunması desteği veriyoruz
İstanbul'a da şehit ateşi düştü