ETİ Maden İşletmeleri lise mezunu KPSS'siz personel alımı gerçekleştiriyor

ETİ Maden İşletmeleri lise mezunu KPSS'siz personel alımı gerçekleştiriyor

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü kadrolu işçi alımı başvuruları 21 Haziran 2021 Pazartesi günü başlayacak. KPSS şartsız personel alımı başvuruları sadece esube.iskur.gov.tr adresinde 'Açık İş İlanları' başlığı altında yer alan iş ilanına yapılacak. İşte, ETİ Maden personel alımı başvuru şartları...

ETİ Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü'nün Kırka Bor İşletme Müdürlüğü ile Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğü'ne personel alınacak. Yapılan duyuruda, kadrolu olacak 67 işçi için KPSS şartı aranmayacak ve lise mezunları arasından alım yapılacak.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ İŞÇİ ALIMI NE ZAMAN, NASIL BAŞVURULUR?

Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü sürekli (kadrolu) işçi alımı başvuruları 21 Haziran 2021 Pazartesi gününden itibaren İŞKUR'un esube.iskur.gov.tr internet sitesindeki 'Açık İş İlanları' başlığı altında yer alan iş ilanına yapılacak.

* İŞKUR online şubeye giriş yaptıktan sonra 'İşyeri Unvanı' yazan yere 'ETİ MADEN İŞLETMELERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ' yazın ve ara butonuna tıklayın.

* Çıkan ilanlara giriş yaparak başvur kısmına tıklayın.

* Açılan sayfa üzerinden TC kimlik no ve daha öncesinde oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak başvuru sürecini tamamlayın.

ETİ MADEN İŞLETMELERİ PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

1) Türk vatandaşı olma

2) 18 yaşını tamamlamış olmak, İŞKUR da ilan edilen işgücü taleplerinde belirtilen bölümlerden son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak

3) Türk Ceza Kanunun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenen bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süre ile hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak

4) Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak

5) Kamu Kurum ve Kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuata uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenlerin başvuruları kabul edilmeyecek

6) Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilecek

7) Diğer hususlarda ilgili mevzuat/yönetmelik hükümlerine göre hareket edilir

ETİ MADEN İŞLETMELERİ İŞÇİ ALIMI YAPILACAK KADROLAR

Başvuru işlemleriyle ilgili ETİ Maden İşletmeleri'nden yapılan duyuruda şu ifadeler yer verildi:

Teşekkülümüz Bandırma Bor ve Asit Fabrikaları İşletme Müdürlüğüne (Bandırma/BALIKESİR) 32 ve Kırka Bor İşletme Müdürlüğüne (Seyitgazi/ESKİŞEHİR) 35 olmak üzere toplam 67 sürekli işçi için ilgili mercilerden gerekli izinler alınmıştır.

Aşağıdaki tabloda belirtilen 67 sürekli işçinin, Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine göre, il düzeyinde karşılanması için Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğüne işgücü talebinde bulunulmuş olup söz konusu talebimizin 21.06.2021 tarihinde yayımlanması istenilmiştir.

Söz konusu 67 sürekli işçi için aranılan şartlar, Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından, www.iskur.gov.tr internet sayfasında 21.06.2021 tarihinde yayımlanacak olup isteklilerin söz konusu ilanı takip etmeleri gerekmektedir."

5099141.jpg

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
YORUMLAR
YORUM YAZ
UYARI: Hakaret, küfür, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. (!) işaretine tıklayarak yorumla ilgili şikayetinizi editöre bildirebilirsiniz.
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN