Hastanede 2 güvenlik görevlisini darp eden baba-oğulun üstünden çıkanlar şoke etti: 3 bıçak, 1 satır...

Hastanede 2 güvenlik görevlisini darp eden baba-oğulun üstünden çıkanlar şoke etti: 3 bıçak, 1 satır...

İzmir Ege Üniversitesi'nde tedavi gördüğünü ileri sürdükleri bir yakınlarını ziyaret etmek için içeri girmek isteyen 3 kişinin üzerinden çıkanlar şoke etti. Özel güvenlik ‘Sadece bir kişi içeri girebilir’ uyarısına karşılık baba-oğul tarafından darp edildi. Olayda 1'i kadın 2 güvenlik yaralanırken gözaltına alınan şahısların üzerinden 3 bıçak, 1 satır çıktı.

Olay, dün Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servisi’nde meydana geldi. İddiaya göre, acil servisin travma bölümünde yatmakta olduğunu ileri sürdükleri hastayı ziyaret etmek isteyen 3 kişi, hastanenin özel güvenlik görevlilerince ‘sadece bir kişi içeri girebilir’ yönünde ikaz edildi.
İkazlara aldırış etmeyerek giriş yapmak isteyen şahıslardan baba M.A. ile oğlu Y.A., kendilerine engel olmak isteyen güvenlik görevlilerine saldırmaya başladı.

HASTANENİN ALTINI ÜSTÜNE GETİRDİLER

Çok sayıda güvenlik personelinin müdahale etmekte güçlük çektiği olayda, koridorda yaşanan arbedenin ardından bir ara hastanenin dışına çıkarılan baba-oğul, burada da personellere saldırmaya devam etti. Olaya müdahale eden hastanede görevli polis ve jandarma ekiplerinin de yardımıyla tekrar hastane içerisine alınan şüpheliler, burada da saldırganlıklarını sürdürdü. Hastanede bulunan hastalara ve yakınlarına aldırış etmeyen saldırganlar, güçlükle kontrol altına alınarak ihbar üzerine adrese gelen polis ekiplerince gözaltına alındı.

133.jpg

ÜSTLERİNDEN ÇIKAN 3 BIÇAK VE 1 SATIR ŞOKE ETTİ

Olay sonrası 1’i kadın 2 güvenlik görevlisi darp raporu alarak saldırganlardan şikayetçi olurken, polis ekiplerince şüphelilerin yapılan üst aramasında 3 bıçak ve 1 satır çıktı. Baba M.A. ve oğlu Y.A., ekipler tarafından gözaltına alınırken, olayla ilgili başlatılan tahkikatın sürdüğü öğrenildi. Öte yandan, olayı güçlükle kontrol altına alan güvenlik personelleri sayesinde hiçbir sağlık çalışanı zarar görmedi.

Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN