Paraya sıkışanlara sevindiren haber! Mobil uygulamadan başvuru yapanlara anında 10 bin TL!

Paraya sıkışanlara sevindiren haber! Mobil uygulamadan başvuru yapanlara anında 10 bin TL!

Bankalar yeni müşteriler çekmek için son dönemde çok cazip kampanyalar sunuyor. En çok tercih edilen bankalardan biri, mobil uygulama üzerinden başvuru yapanlara koşulsuz 10 bin TL faizsiz taksitli nakit avans verdiği açıkladı. Kampanya çok kısa süre için geçerli. İşte, faizsiz 10 bin TL taksitli nakit avans veren o banka...

İş Bankası kampanyaları 2023 yılında ilgiyle takip ediliyor. Milyonlarca müşterisi bulunan Türkiye'nin en eski bankası, yeni müşterilerine özel bir kampanya duyurdu.

İş Bankası, 'İşCep' adlı mobil uygulama aracılığıyla 'Müşteri Olmak İstiyorum' özelliğiyle kampanyaya dahil olanlara 10 bin TL'ye varan faizsiz taksitli nakit avans veriyor.

İŞ BANKASI 10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI SON GÜN NE ZAMAN?

İş Bankası'nın 10 bin TL faizsiz nakit avans kampanyası 31 Mart 2023 tarihinde sona erecek. Kampanyadan İş Bankası müşterileri ve kredi kartı başvuruları onaylan kişiler yararlanabilir.

Faizsiz taksitli nakit avans sadece 5 ay vade için geçerli.

Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak taksitli nakit avans tutarı 300 TL ile 10 bin TL arasında olacak.

İŞ BANKASI 10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS NASIL KULLANILIR?

Kullanılabilecek taksitli nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlı.

Kampanya kapsamında tanımlanan faizsiz taksitli nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecek.

Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil'den kredi kartı limitinin yüzde 50'sini aşmamak koşuluyla 5 bin TL'ye kadar kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avans kullanabilecek.

İŞ BANKASI 10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI KOŞULLARI

Kampanya hakkında yapılan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

5 aydan farklı vadelerde ve 10.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacak.

Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerli.

Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 gün içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 1 yıl olacak.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecek.

Kampanyaya dahil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları, İş Bankası Ticari Kredi Kartları, (Aidatsız Kredi Kartı, İş Bankası Vergi Kart, İş Bankası Bayi Kart, KGF Kart hariç).

İŞ BANKASI 10 BİN TL FAİZSİZ TAKSİTLİ NAKİT AVANS KAMPANYASI BAŞVURU ŞARTLARI

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN