Seda Nur Uludağ'dan 68 gündür haber yok

Seda Nur Uludağ'dan 68 gündür haber yok

Antalya'da, 24 Kasım sabahı direksiyon dersine gitmek için evden çıkan 21 yaşındaki Seda Nur Uludağ'dan 68 gündür haber yok. Dalgıç timinin su altında, AFAD ekipleri ile özel eğitimli kadavra köpeğiyle karadan aradığı Sedanur'dan herhangi bir ize rastlanmadı.

Antalya'nın Gazipaşa ilçesine bağlı Ekmel Mahallesi'nde oturan Seda Nur Uludağ'dan 68 gündür herhangi bir iz yok. Halasının yanında kalan ve ehliyet kursuna giden Seda Nur, geçen yıl 24 Kasım sabahı direksiyon dersine gitmek için evden ayrıldı.

Saat 10.00 sıralarında dersten çıkan Uludağ, pastanede kız arkadaşıyla buluştu. Akşam halasının yanına gitmeyen Uludağ'dan haber alamayan yakınları, gidebileceği yerleri araştırdı. Güney Mahallesi'nde oturan ailesi, Uludağ'ı bulamayınca durumu polise bildirdi.

1233.jpg

Ailesinden Uludağ'ın bilgilerini alan ekipler, arama çalışması başlattı. Ekipler, Koru Mahallesi sahil kısmında Seda Nur'a ait olabileceği değerlendirilen şemsiye buldu. Karadan, havadan ve denizden yürütülen çalışmalardan sonuç elde edilemeyince aramalara ara verildi.

gt.jpg

'ÖLDÜRÜLMÜŞ OLABİLİR'

Seda Nur Uludağ'ın anne ve babası, son günlerde ulusal bir televizyon kanalında yayınlanan programa katılarak kızlarının bulunmasını istedi. Seda'ya dair herhangi bir ize rastlanmaması öldürülmüş olabileceğini gündeme getirdi.

DALGIÇLAR SU ALTINDA, KADAVRA KÖPEĞİ KARADA ARADI

Seda Nur Uludağ'ın kaybolduğu gün kameralar tarafından son kez görüntülendiği Koru Mahallesi Poyraz Koyu mevkinde bu sabah arama çalışması tekrar başlatıldı.

Arama çalışmaları kapsamında, Koru Mahallesi'ndeki Selinus ve Kahyalar sahiline kadar olan bölümde Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı dalgıç timi su altında, Antalya'dan gelen AFAD ekipleri ile özel eğitimli kadavra köpeğiyle karadan arama çalışması yapıldı.333.jpg

Çalışmalar neticesinde Seda Nur Uludağ'a ait herhangi bir ize rastlanmadı.

İlgili Haberler
Öne Çıkanlar
Diğer Haberler
Son Dakika Haberleri
KARAR.COM’DAN